Препарати
Preparat thumbs
Авеню®
Без рецепту

Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, набряки). Симптоматичне лікування геморою.

Preparat thumbs
Айдрінк®
Без рецепту

Симптоматичне лікування гострих респіраторних інфекцій і грипу, що супроводжуються головним болем, болем у м’язах і суглобах, болем у горлі, підвищенням температури тіла, закладеністю носа.

Preparat thumbs

Інсулін гларгін, аналог інсуліну людини тривалої дії. Лікування цукрового діабету у дорослих, підлітків та дітей віком від 2 років. 

Preparat thumbs

Аладин призначений для лікування: артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця (стабільна стенокардія, вазоспастична стенокардія). Як засіб монотерапії або в комбінації з іншими антиангінальними препаратами ефективний у лікуванні хворих, стійких до лікування нітратами та/або ß-адреноблокаторами.

Preparat thumbs
Амізон®
Без рецепту

Лікування і профілактика захворювань: грип та респіраторні вірусні інфекції; інфекційний мононуклеоз; кір, краснуха, вітряна віспа, паротитна інфекція; феліноз (хвороба котячої подряпини); неспецифічна хіміопрофілактика гепатитів А, Е; у складі комплексної терапії: вірусних, вірусно-бактеріальних та бактеріальних пневмоній і ангін; шкірно-суглобової форми еризипелоїду; менінгіту та менінгоенцефаліту вірусної етіології; герпетичної інфекції; гепатитів А, Е; больових синдромів при остеохондрозі, грижах міжхребцевих дисків, артритах, невралгіях.

Preparat thumbs
Амізон® Макс
Без рецепту

Лікування грипу та ГРВІ.

Preparat thumbs
Амізончик
Без рецепту

Амізончик – новинка від Амізону – сироп для дітей від 3-х років для лікування грипу та ГРВІ. Амізончик полегшує перебіг захворювання, знижує шкідливий вплив вірусів на організм дитини та запобігає розвитку ускладнень. Амізончик забезпечує захист від вірусів та міцний імунітет на тривалий час.

Preparat thumbs

Артеріальна гіпертензія. Хронічна стабільна стенокардія. Вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала).

Missing

Есенціальна гіпертензія у дорослих пацієнтів, артеріальний тиск яких не регулюється за допомогою монотерапії амлодипіном або валсартаном.

Preparat thumbs

У чоловіків – метастазуючий та неоперабельний рак передміхурової залози, патологічне підвищення сексуальної поведінки. У жінок – важкі форми андрогенізації (гірсутний синдром, андрогенна алопеція в сполученні з вуграми та/або себореєю).

Preparat thumbs

Метастатичний та неоперабельний рак передміхурової залози, патологічне підвищення сексуального потягу у чоловіків.

Preparat thumbs
Антраль®
Без рецепту

Антраль® показаний дорослим і дітям для лікування: гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу; жирової дистрофії та цирозу печінки; запальних захворювань жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози; резекції жовчного міхура. Для профілактики захворювань печінки внаслідок дії токсинів.

Preparat thumbs

Застосовувати для корекції раціонів дієтичного харчування: при перших ознаках розладу шлунково-кишкового тракту; при перевантаженні організму токсичними, отруйними речовинами, лікарськими засобами, а також при несприятливих екологічних умовах; при зміні звичайного способу та раціону харчування під час відпустки, подорожей, відрядження; при отруєннях та при кишкових інфекціях; з метою зменшення всмоктування алкоголю та для прискорення виведення його з організму.

Preparat thumbs
Арфа
Без рецепту

Може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування особам, які контролюють рівень цукру крові як додаткове джерело біологічно активних речовин - інгібіторів альфа-амілази та альфа-глюкозідази, фенольних кислот з метою підтримки нормального вуглеводного обміну. Знижує розщеплення і засвоєння вуглеводів, що потрапили з їжею.

Preparat thumbs
Арфа Комбі
Без рецепту

Знижує розщеплення і засвоєння вуглеводів, що потрапили з їжею.

Preparat thumbs

Для додаткової терапії при хронічних захворюваннях серця (при серцевій недостатності, у постінфарктний період), при порушеннях ритму серця, насамперед шлуночкових аритміях; додаткова терапія при лікуванні препаратами наперстянки.

Preparat thumbs
АТЕТЕ 100
Без рецепту

Лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння.

Preparat thumbs
АТЕТЕ 200
Без рецепту

Лікування гострих та хронiчних захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння. Передозування парацетамолом.

Preparat thumbs
АТЕТЕ 600
Без рецепту

Лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння. Передозування парацетамолом.

Preparat thumbs

Призначається дорослим для зниження рівнів загального холестерину, холестерину ліпопротеїнів низької щільності. Призначається дітям (10-17 років) при гетерозиготній сімейній гіперхолестеринемії у постменархіальний період, як допоміжний засіб до дієти для зниження рівня загального холестерину.

Preparat thumbs

Лікування вірусних інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусом простого герпесу, включаючи первинний та рецидивний генітальний герпес. Супресія (профілактика рецидивів) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з нормальним імунітетом. Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом. Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний герпес).

Правова угода щодо отримання інформації про рецептурні препарати

 

Цей розділ сайту ПАТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про рецептурні препарати, їх властивості, способи застосування та можливі протипоказання, призначену виключно для дипломованих медичних спеціалістів (осіб, які мають спеціальну медичну освіту).

Інформація про рецептурні препарати ПАТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення дипломованих медичних спеціалістів із вищепереліченими характеристиками препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

У разі, якщо Ви не є дипломованим медичним спеціалістом, але в порушення цих умов підписуєте дану угоду, ПАТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації з сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування рецептурних препаратів можливе тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров'ю.

Я підтверджую, що є дипломованим медичним спеціалістом, ознайомився з текстом даної Правової угоди і підтверджую свою згоду з нею.