Препарати
Безрецептурні препарати
АТС-клас
Preparat thumbs
Авеню®
Без рецепту

Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, набряки). Симптоматичне лікування геморою.

Preparat thumbs
Айдрінк®
Без рецепту

Симптоматичне лікування гострих респіраторних інфекцій і грипу, що супроводжуються головним болем, болем у м’язах і суглобах, болем у горлі, підвищенням температури тіла, закладеністю носа.

Preparat thumbs
Амізон®
Без рецепту

Лікування і профілактика захворювань: грип та респіраторні вірусні інфекції; інфекційний мононуклеоз; кір, краснуха, вітряна віспа, паротитна інфекція; феліноз (хвороба котячої подряпини); неспецифічна хіміопрофілактика гепатитів А, Е; у складі комплексної терапії: вірусних, вірусно-бактеріальних та бактеріальних пневмоній і ангін; шкірно-суглобової форми еризипелоїду; менінгіту та менінгоенцефаліту вірусної етіології; герпетичної інфекції; гепатитів А, Е; больових синдромів при остеохондрозі, грижах міжхребцевих дисків, артритах, невралгіях.

Preparat thumbs
Амізон® Макс
Без рецепту

Лікування грипу та ГРВІ.

Preparat thumbs
Амізончик
Без рецепту

Амізончик – новинка від Амізону – сироп для дітей від 3-х років для лікування грипу та ГРВІ. Амізончик полегшує перебіг захворювання, знижує шкідливий вплив вірусів на організм дитини та запобігає розвитку ускладнень. Амізончик забезпечує захист від вірусів та міцний імунітет на тривалий час.

Preparat thumbs
Антраль®
Без рецепту

Антраль® показаний дорослим і дітям для лікування: гострих і хронічних гепатитів різного ґенезу; жирової дистрофії та цирозу печінки; запальних захворювань жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози; резекції жовчного міхура. Для профілактики захворювань печінки внаслідок дії токсинів.

Preparat thumbs

Застосовувати для корекції раціонів дієтичного харчування: при перших ознаках розладу шлунково-кишкового тракту; при перевантаженні організму токсичними, отруйними речовинами, лікарськими засобами, а також при несприятливих екологічних умовах; при зміні звичайного способу та раціону харчування під час відпустки, подорожей, відрядження; при отруєннях та при кишкових інфекціях; з метою зменшення всмоктування алкоголю та для прискорення виведення його з організму.

Preparat thumbs
Арфа
Без рецепту

Може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування особам, які контролюють рівень цукру крові як додаткове джерело біологічно активних речовин - інгібіторів альфа-амілази та альфа-глюкозідази, фенольних кислот з метою підтримки нормального вуглеводного обміну. Знижує розщеплення і засвоєння вуглеводів, що потрапили з їжею.

Preparat thumbs
Арфа Комбі
Без рецепту

Знижує розщеплення і засвоєння вуглеводів, що потрапили з їжею.