Діабетики високо оцінили «Фармак» та його препарати

Соціально-активна позиція фармацевтичної компанії «Фармак» та препарати підприємства отримали високу оцінку в Міжнародному голосуванні серед людей з діабетом – «DіаБренд».

Біологічно активна добавка «Арфа Комбі» виробництва компанії «Фармак» ввійшла до топ-5 кращих засобів у номінації «Вітамінно-мінеральні комплекси/ БАДи/ функціональні продукти». За соціально-активну позицію «Фармак» здобув «срібло». А в категорії «Пристрій для ін’єкцій – шприц-ручка» посів третю позицію.

Премія «DіаБренд» - це одне з найбільш масштабних голосувань серед людей з діабетом за компанії, що працюють в галузі діабетології та здоров’я загалом.

Тетяна Авраменко, організатор премії та головний редактор журналу «СахарОК»: «Кожен, хто вперше чує про свій діагноз, зустрічається з великою кількістю проблем, пов’язаних зі зміною звичок, способу життя та вибору нових товарів, адаптованих під особливі потреби організму людини з діабетом. Надзвичайно велика кількість реклами, статей, оглядів, відеороликів не можуть дати відповідь на питання «що найкраще?» або «який вибір зробити, якщо немає досвіду?»…

Кращий вибір товарів чи послуг для людини з діабетом базується на порадах та виборі таких самих людей з діабетом, а не думці маркетологів.

Загалом звання лідера за версією премії «DіаБренд» - це «народний вибір», а основний критерій – досвід».

Увага!

Інформація, розміщена на цій сторінці, призначена виключно для медичних і фармацевтичних працівників. Відвідувачі сайту не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних порад і рекомендацій. Вибір і призначення лікарських препаратів, а також контроль за їх застосуванням може здійснювати лише лікар, який завжди враховує індивідуальні особливості пацієнта.

Інші події

Кращі учні та педагог Немиринецької школи отримали премії від Ф.І. Жебровської

Кращі учні й учитель Немиринецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, що на Житомирщині, отримали грошові премії та подарунки від Генерального директора компанії «Фармак» Філі Іванівни Жебровської. Вона запросила їх до Києва, щоб привітати та подякувати за наполегливість у навчанні та відданість роботі.

Діти фармаківців допомагають одноліткам із зони АТО

До Дня закоханих в компанії «Фармак» пройшла акція «Благодійна валентинка», в рамках якої діти працівників фармацевтичного підприємства виготовляли благодійні валентинки, які виставили на продаж. За кошти, зібрані від реалізації листівок, придбали багатофункціональний пристрій для школярів із селища Луганське Донецької області, що знаходиться в зоні АТО.

Маленькі фармаківці продемонстрували спортивну міць на олімпіаді «Ми – чемпіони!»

Юні фармаківці – діти працівників компанії «Фармак» - продемонстрували спортивну міць на міжкорпоративних дитячих змаганнях «Ми – чемпіони!», організаторами яких виступило товариство «Ліга Спорт». В змаганнях брали участь 7 дитячих команд «Фармак». Дві з них – вийшли до фіналу.