Працівники «Фармак» здали кров для онкохворих дітей

В компанії «Фармак» пройшов другий День донора крові. Понад 50 працівників фармкомпанії здали кров для Київського обласного онкологічного центру для потреб хворих дітей. Захід відбувся наприкінці листопада у приміщенні медпункту «Фармак» і за підтримки виїзної бригади фахівців Київського обласного центру крові.

«Фармак» поділився досвідом в КСВ з бізнесменами Нідерландів

Компанія «Фармак» поділилась власним досвідом у впровадженні КСВ із представниками голландських бізнес-структур під час семінару «Економічне обґрунтування КСВ: голландський і український контекст».

«Фармак» підтримав «Спортивну битву районів» у Києві

Компанія «Фармак» підтримала цикл із 10 спортивних змагань у м. Київ з метою популяризації здорового способу життя серед української молоді.

Кожен донор крові – герой!

В компанії «Фармак» відбувся День донора крові – більше 60 працівників здали кров для Київського обласного онкологічного центру для потреб хворих дітей. Захід пройшов 5 липня у приміщенні медпункту «Фармак» за підтримки виїзної бригади фахівців Київського обласного центру крові.

«Фармак» підтримав проект Академія КСВ

Компанія «Фармак» виступила партнером освітнього проекту Академія КСВ, який тривав з грудня 2012 до кінця червня 2013 року. Організаторами проекту виступили – Центр розвитку КСВ і Видавництво «Економіка». Фінішував проект захистом випускних робіт 20 студентів Академії, які представляли свої розробки в галузі КСВ, використавши знання, набуті під час навчання.

«Фармак» зробив Україну чистішою

В суботу, 20 квітня 2013 року, понад сто працівників компанії «Фармак» разом зі своїми сім’ями вийшли на всеукраїнську толоку «Зробимо Україну чистою!». Фармаківці прибирали парк «Дружби народів» та лісосмугу біля станції «Автозаводська» у місті Києві.

Компанія «Фармак» взяла участь у презентації проекту «Знову до роботи»

Проект «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» було презентовано на прес-конференції, що відбулася 30 січня в Києві. Проект впроваджується Лігою соціальних працівників України за підтримки Представництва ЄС в Україні. Компанія «Фармак» представляла позитивний досвід і практику реалізації прав батьків в умовах українського бізнесу.