Фармаківці долучилися до покупки електрокоагулятора для госпіталю прикордонної служби

Лідер вітчизняної фармацевтичної галузі компанія «Фармак», за підтримки Благодійного фонду «Фармак», придбав та подарував Центральному клінічному госпіталю Державної прикордонної служби України електрокоагулятор.

«Фармак» подарував жителям Шостки Родинну Олімпіаду

Вітчизняний виробник ліків, лідер фармацевтичної галузі України компанія «Фармак» виступила організатором Родинної Олімпіади в м. Шостка. Спортивне свято стало однією з родзинок святкування Дня міста.

«Фармак» надав допомогу армії на суму 1,1 млн. грн.

Працівники компанії «Фармак» взяли участь у добровільній акції «Я працюю один день для армії». 960 фармаківців виявили бажання перерахувати свій денний заробіток на потреби Збройних Сил України. Завдяки добрій волі та свідомій позиції фармаківців вдалося зібрати понад 390 тис. грн. Цю суму було долучено до коштів, виділених компанією «Фармак» на організацію допомоги військовим.

3-й день донора крові в ПАТ «Фармак»

30 травня в компанії «Фармак» відбувся День донора крові. Більше 100 наших працівників виявили бажання здати кров на потреби хворих дітей Київського обласного онкологічного центру. Акція проходила на території медпункту ПАТ «Фармак» за підтримки виїзної бригади фахівців Київського обласного центру крові.

«Фармак» визнано кращим підприємством м. Київ з охорони праці

Компанія «Фармак» посіла перше місце в конкурсі «Краще підприємство з охорони праці у м. Київ» в 2013 році. Конкурс був проведений Київською міською організацією профспілок і приурочений до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня.

Компанія «Фармак» звітує про виконання плану з КСВ за 2013 рік

Компанія «Фармак», дотримуючись кращих практик, розпочала звітування про виконання плану дій з корпоративної соціальної відповідальності. Ознайомитись із першими результатами можна на сайті: http://farmak.ua/report

«Фармак» другий рік поспіль підтримав акцію «Зробимо Україну чистою»

Компанія «Фармак» другий рік поспіль стала партнером екологічної акції «Зробимо Україну чистою». Цього року, окрім партнерства в місті Київ, «Фармак» виступив регіональним партнером у місті Шостка (Сумської області), в якому компанія будує новий завод з виробництва субстанцій.

Ексклюзивний кейс від «Фармак» для Академії КСВ

Компанія «Фармак», підтверджуючи свою прихильність принципам прозорості та відкритості, поділилась власним досвідом у створенні Стратегії КСВ зі слухачами Академії КСВ.