Маленькі фармаківці продемонстрували спортивну міць на олімпіаді «Ми – чемпіони!»

Юні фармаківці – діти працівників компанії «Фармак» - продемонстрували спортивну міць на міжкорпоративних дитячих змаганнях «Ми – чемпіони!», організаторами яких виступило товариство «Ліга Спорт». В змаганнях брали участь 7 дитячих команд «Фармак». Дві з них – вийшли до фіналу.

Проект «Прийомні онуки» був відзначений на міжнародному рівні

Соціальний проект компанії «Фармак», спрямований на підтримку одиноких довгожителів, - «Прийомні онуки» отримав визнання на міжнародному конкурсі соціальних проектів ICSR, організованому турецьким представництвом Всесвітньої федерації підприємців та молодих професіоналів (JCI – Junior Chamber International) спільно з ООН.

Проект «Прийомні онуки» виборов низку нагород на конкурсі ADC*UA Awards

Соціальний проект компанії «Фармак» із підтримки самотніх літніх людей «Прийомні онуки» виборов дві срібні та одну бронзову нагороду на конкурсі ADC*UA Awards.

«Фармак» провів круглий стіл з представниками вузів

Першого листопада лідер фармацевтичного ринку – компанія «Фармак» провела круглий стіл із представниками профільних університетів та факультетів провідних ВНЗ України. Основним питанням, що обговорювалося на заході, було пріоритетні напрямки співпраці навчальних закладів та компанії «Фармак» з метою покращення якості освіти за профільним напрямком.

Діабетики високо оцінили «Фармак» та його препарати

Соціально-активна позиція фармацевтичної компанії «Фармак» та препарати підприємства отримали високу оцінку в Міжнародному голосуванні серед людей з діабетом – «DіаБренд».

Проект «Прийомні онуки» визнано одним із кращих КСВ-проектів на CPhI Worldwide

В рамках міжнародної виставки CPhI Worldwide пройшов конкурс на визначення кращих КСВ-проектів, реалізованих фармацевтичними компаніями. Соціальний проект компанії «Фармак» з підтримки самотніх літніх людей «Прийомні онуки» визнано одним із кращих.

«Фармак» став партнером двох соціальних еко-проектів у Шостці

20-21 жовтня 2016 року в м. Шостка пройшло два навчальні заходи на екологічну тематику – тренінг для шкільних активістів «ЧистоFUN» та семінар для городян – «Розвиток екологічних громад». Кожен захід тривав два дні. «Фармак» став партнером освітніх проектів.

Фармаківці надали допомогу семи військовим частинам

Працівники фармацевтичної компанії «Фармак» та Благодійний фонд «Фармак» вкотре активно долучилися до підтримки українських військових. Фармаківці зібрали понад 700 тис. грн, які спрямували на допомогу семи військовим частинам.

Діти фармаківців освоїли ази безпечного інтернет-серфінгу

Діти працівників компанії «Фармак» відвідали тренінг «Безпека дітей в інтернеті». Захід відбувся 8 жовтня за підтримки ІТ-партнера компанії – «Майкрософт Україна».