Лідер фармринку України компанія «Фармак» успішно впровадила проект SAP ERP

14 березня 2012 року в приміщенні інформаційного агентства «Українські новини» відбулася прес-конференція компанії «Фармак» на тему «Впровадження проекту SAP ERP».

 Компанія «Фармак» першою у фармгалузі України серед локальних виробників ввела в промислову експлуатацію комплексну систему автоматизації управління підприємством - SAP ERP.

Послуги по впровадженню рішення надала компанія-партнер CONIM GROUP.

 Враховуючи динаміку розвитку компанії, прагнення і необхідність відповідати кращим світовим стандартам і практикам, керівництвом «Фармак» було прийнято рішення підвищити ефективність бізнес-процесів, використовуючи можливості інформаційної системи SAP. Таке рішення стало результатом проведення порівняльної оцінки можливостей різних інформаційних систем управління підприємством.

 «В результаті запровадження SAP ERP менеджмент компанії «Фармак» отримав у своє розпорядження потужний, ефективний інструмент управління бізнесом, який дозволить більш оперативно реагувати на наймеші зміни на ринку і значно збільшить коефіцієнт корисної дії всієї компанії», - прокоментувала подію директор зі стратегії та корпоративного розвитку компанії «Фармак» Діна Немирович.

 У свою чергу, керівник департаменту інформаційних технологій компанії «Фармак», Георгій Кондрашихін зазначив, що з точки зору ІТ-інфраструктури даний проект є унікальним з кількох причин – це перше використання в Україні сховищ типу IBM Storwize V7000 та вперше дане рішення було використано в Україні безпосередньо для SAP ERP. Окрім цього, вперше в Україні було використано для SAP ERP серверне обладнання IBM System X5 (платформа Intel), а також вперше впроваджена шина даних Microsoft Biztalk для зв'язку SAP ERP з іншими системами.

 Максим Матяш, директор SAP Ukraine, відмітив: «Проект SAP, реалізований у компанії «Фармак» - без перебільшення, унікальний для нашого ринку. Це – перше повнофункціональне впровадження ERP-рішення SAP у фармацевтичному виробництві  в Україні. Важливість проекту полягає ще й у тому, що завдяки його запуску, компанія «Фармак» виступає у ролі флагмана галузі, що підвищує свою ефективність та цінність бізнесу за допомогою інноваційних технологій управління. Рішення SAP підтримує компанію у відповідності виробництва стандартам GMP, тим самим допомагає забезпечувати високу якість та безпечність продукції, що виробляє компанія».

 Олександр Мельніков, виконавчий директор CONIM GROUP, розповів «Впровадження проекту такого обсягу та такого рівня – це завжди виклик для консалтингової компанії. Ми раді заявити, що змогли ще раз довести свій високий рівень компетенції у галузі SAP. Про те, що над проектом працювали найкращі в Україні фахівці як з боку компанії «Фармак», так і з боку CONIM GROUP, свідчить той факт, що впровадження було завершено цілком у рамках строків та бюджету, та ще й у рекордно короткий для таких проектів термін. Ми дуже пишаємось цим проектом та вітаємо компанію «Фармак» із отриманням потужного інструменту підвищення ефективності бізнесу. Сподіваємося, що це допоможе компанії «Фармак» зміцнити своє положення лідера галузі».

 Довідки:

Компанія «Фармак» створена на базі Київського хіміко-фармацевтичного заводу імені М.В. Ломоносова, який розпочав свою діяльність у 1925 році.

У 2011 році компанія закріпила позицію лідера серед усіх фармацевтичних компаній, що забезпечують населення лікарськими засобами та представлені на українському ринку.

Обсяг продаж у 2011 році склав 1,5 млрд. грн., зростання продаж порівняно з 2010 роком в гривні становить 26%. Компанія «Фармак» займає майже 5% фармацевтичного ринку України. Близько 20% виготовленої продукції відправляється в країни СНД, Балтії та Європи.

Кількість працівників компанії більше 1700 осіб.

У портфелі компанії «Фармак» понад 200 найменувань лікарських препаратів.

Сайт компанії: www.farmak.ua

Компанія SAP, один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає організаціям будь-якого розміру і спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Незалежно від того, допоміжні це служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки − рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників та організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 170 000 клієнтів (включаючи клієнтів Sybase), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкому зростанню.

У 1992 році був відкритий офіс SAP AG у Москві. Також за минулі 20 років відкрилися представництва SAP в Єкатеринбурзі, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Алмати, Мінську та Києві, а чисельність співробітників перевищила 700 осіб.
Додаткова інформація: www.sap.ua

SAP: коротко про головне! http://www.twitter.com/sap_cis                                    

Компанія CONIM GROUP на сьогоднішній день є провідною компанією в Україні у галузі комплексних систем керування, а також управлінського та IT-консалтингу та системної інтеграції. На цей час компанія CONIM GROUP – перша та єдина в Україні, яка має статус VAR-партнера програми SAP Extended Business Program, що надає ексклюзивну можливість формувати власну мережу бізнес-партнерів SAP. Також компанія має статус Золотий партнер SAP. У портфелі CONIM GROUP більше 45 вдало реалізованих проектів для клієнтів із більш ніж 15 галузей. Серед замовників – підприємства-лідери банківської, гірничодобувної, енергетичної, хімічної, машинобудівельної, металургійної, телекомунікаційної, торгової галузей, органи державної влади, холдинги тощо.

Сайт: www.conim.com.ua/

 За додатковою інформацією просимо звертатися до начальника сектору із зв’язків з громадськістю компанії «Фармак», Марка Лавруха, моб. тел.: +380 67 464 9794, ел. адреса: m.lavruh@farmak.ua

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію