«Фармак» виступив організатором Родинної Олімпіади у Шостці

Вітчизняний виробник ліків, лідер фармацевтичної галузі України компанія «Фармак» виступила організатором Родинної Олімпіади в м. Шостка. Спортивне свято стало однією з родзинок святкування Дня міста, що відбулося 3 вересня 2014 року.

Компанія «Фармак» реалізує проект будівництва виробничого комплексу в місті Шостка. Хоч виробництво планується відкрити у 2015 році,  вже зараз компанія відчуває себе частиною міста і планує ряд соціальних ініціатив. Однією з таких ініціатив є свято Родинна Олімпіада в місті Шостка.

Локацією для проведення Родинної Олімпіади було обрано центральну площу Шостки (вул. Леніна, 14). До участі в змаганнях запрошувалися родини з дітьми віком від 7-ми до 13-ти років. Усього зареєструвалися 17 родин.

Сім’ї завзято змагалися за головний приз – три велосипеди для всієї родини. В програмі Олімпіади були три естафети: «Футбол», «Баскетбол» та «Хокей». Вболівальники та містяни активно підтримували команди.

Переможцем Родинної Олімпіади в м. Шостка стала родина Терехових – Інна, Олександр та 9-річний Денис. В повсякденному житті родина активно займається спортом, що й допомогло їм перемогти в змаганнях.

Вікторія Кондрашихіна, директор з персоналу компанії «Фармак»: «Однією з ключових цінностей «Фармак» є люди. Ми завжди підтримуємо прагнення людей до здорового способу життя. Саме тому вирішили подарувати жителям Шостки на День міста сімейне спортивне свято – Родинну Олімпіаду. Ми впевнені, що такі заходи можуть заохотити молодих людей до здорового способу життя, а також зміцнити їхні родини та сприяти вихованню молоді в національному дусі, порядними громадянами на своїй землі».

Микола Нога, міський голова м. Шостка: «Нам дуже імпонує  відповідальність, з якою «Фармак» ставиться до громади та території, на якій працюють  його підприємства. Шостці він подарував свято, пов’язане з укріпленням сім’ї, сімейних цінностей. Якщо будуть міцні сім’ї, які почуватимуться комфортно в Шостці, вони прагнутимуть залишатися в рідному місті й працювати задля його розвитку».

Олександр Сенченко, Президент Асоціації сімейного спорту України: «Такі заходи актуальні не лише для міста, але й для сім’ї, бо вирішують кілька задач. По-перше, укріплюють сім’ю, де на час змагання з’являється єдина мета – перемогти. В процесі підготовки родина обирає форму, придумує назву та девіз для своєї команди. По-друге, батьки власним прикладом показують дітям наскільки важливо займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. По-третє, стимулюють до здорового та активного способу життя».

Довідка

Компанія «Фармак» створена на базі Київського хіміко-фармацевтичного заводу імені М.В. Ломоносова, який розпочав свою діяльність у 1925 році.

Сьогодні продуктовий портфель «Фармак» налічує понад 200 лікарських засобів різних терапевтичних напрямків та форм випуску. Щороку компанія освоює та виводить на ринок до 20 нових препаратів.

Сім препаратів виробництва «Фармак» реалізуються в країни Євросоюзу (Болгарію, Естонію, Латвію, Литву, Чехію, Польщу, Німеччину та Словаччину).

В листопаді 2010 року «Фармак» почав підготовчі роботи по будівництву нового виробництва в м. Шостка, Сумської області, де планується налагодити виробництво субстанцій. На новому підприємстві буде створено близько 100 робочих місць.

Обсяг продажів лідера фармгалузі «Фармак» у 2013 році склав 1,948 млн грн, зростання продажів порівняно з 2012 роком в гривні становить 15%.

«Фармак» займає 5,1% фармацевтичного ринку України, що забезпечує компанії перше місце на фармринку України. 17,5% виготовленої продукції відправляється у понад 20 країн світу.

Кількість працівників компанії більше 2100 осіб.

 

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію