Журнал «Фокус» опублікував рейтинг найкращих топ-менеджерів країни

Філя Жебровська, Голова Наглядової ради ПАТ «Фармак» увійшла до рейтингу кращих топ-менеджерів України за версією журналу "Фокус". До речі, вона одна з двох жінок, які потрапили до даного рейтингу.

Філя Іванівна Жебровська почала кар’єру в ПАТ «Фармак» у 1980 році.
Стиль керування: корпоративний. 
Бізнес-принцип: для побудови успішної компанії — лідера ринку — необхідно правильно поставити цілі та визначити головні цінності.
Хобі: подорожі, плавання. 
Улюблене місце відпочинку: о. Мадейра.
Улюблена книга: «Любомир Гузар. Хочу бути Людиною» Катерини Щьоткіної.
Найскладніше управлінське рішення: створити команду однодумців. У мене це вийшло.
Порада кар’єристу, що починає: потрібно поставити амбітну мету і рухатися до неї, це тернистий шлях і не завжди відразу будуть успіхи.

У 2017 році Філя Жебровська прийняла рішення покинути пост генерального директора «Фармак», що займає 6,5% українського фармацевтичного ринку. Такий крок продиктований тим, що у компанії вирішили розділити стратегічну роботу й операційну діяльність.


Як Голова наглядової ради Філя Жебровська займається саме постановкою глобальних цілей.


У 2017 році обсяги продажів продукції зросли на 21%. Частка експорту збільшилася у порівнянні з 2016 роком і склала 25,2%. Розвитку експорту на підприємстві планують приділяти велику увагу.


До 2020 року «Фармак» має намір продавати за кордон приблизно 40% продукції. Одна зі стратегій компанії — збільшення обсягів виробництва в Україні.

Інші новини

Володимир Костюк увійшов до першої двадцятки рейтингу найкращих ТОП-менеджерів країни

Рейтинг опублікував журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших» Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших», підготовлений командою Delo.UA, визначив 300 топ-менеджерів України.

ПАТ «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України в першому півріччі 2018 року

ПАТ «Фармак» очолює рейтинг маркетуючих організацій за обсягом продажів товарів «аптечного кошика» в грошовому вираженні за підсумками січня-червня 2018 року. Загалом «Фармак» залишається лідером фармацевтичного ринку України вже більше восьми років (згідно структури маркетуючих організацій в кожному з періодів).

Відкритий лист

ПАТ «Фармак» закликає ЗМІ не розміщувати недостовірну інформацію про компанію