ПАТ «Фармак» провів чергову школу МРТ для лікарів-радіологів

ПАТ «Фармак» провів чергову школу МРТ для лікарів-радіологів України і СНД. Упродовж двох днів експерти з Польщі, Швеції, Сербії, Туреччини, Білорусії та інших країн навчили понад 200 лікарів.

 

«Постійні зміни в галузі медицини вимагають підвищення кваліфікації лікарів і навчання нових практик і технологій. «Фармак» випускає рентгено-контрастні лікарські засоби, які застосовують для проведення МРТ і КТ. Ці лікарські засоби використовують лікарі України та понад 20 країн Європи і СНД. Тому Компанія прийняла рішення проводити такий захід, щоби дати можливість лікарям підвищити свій рівень і обмінятися досвідом із колегами. Сьогодні «Фармак» — чи не єдина, яка спрямовує свою діяльність на розвиток лікарів, що працюють у сфері магнітно-резонансної томографії. Крім лекційної частини, у межах «Школи МРТ «Фармак» ми також організовуємо практичні блоки, де спікери демонструють клінічні випадки з власної практики. Обговорення учасниками конкретних випадків із лікарської практики, обмін досвідом дає змогу підвищити рівень практичних навичок», — зазначила Сусана Халілова, директор з маркетингу і продаж ПАТ «Фармак».

 

Школа МРТ збирає лікарів уже шостий рік поспіль. Запрошеними лекторами 2017 року стали провідні світові експерти у сфері КТ і МРТ  Joanna Niemunis-Sawichka (Польща), Nicolaos Kartalis (Швеція), Slavica Sotirovic-Senicar (Сербія), Alina K.Piekarek (Польща), Cem Calli (Туреччина) та Konstantin Kenigsberg (Білорусія).

 

«Підвищення кваліфікації та спілкування з колегами — дуже важливо для нас як для фахівців у галузі магнітно-резонансної томографії. На таких заходах ми ділимося досвідом, дізнаємося щось нове в колег — підвищуємо свій рівень знань. Також ми можемо підвищити свій рівень володіння англійською мовою, тому що запрошені спікери переважно англомовні», — прокоментував участь Олександр Березовський, лікар-радіолог із Грузії.

«Це прекрасний захід, який зібрав велику кількість лікарів-радіологів. У них висока кваліфікація й рівень знань. У своїй лекції я говорила з ними на складні теми й бачила, що лікарі розуміють те, про що я говорю. Я бачила зацікавлення у їхніх очах, вони були зацікавлені в новій інформації, нових знаннях. Лікарі всього світу не відрізняються один від одного. Не повинні відрізнятися. У них мають бути однакові знання, щоби ставити правильний діагноз, правильно лікувати пацієнта. Такі заходи сприяють цьому. Це дуже важливо», — зазначила Joanna Niemunis-Sawichka, Доктор наук, експерт із Польщі.

На конференції обговорювали  питання діагностики скелетно-м’язової системи, черевної порожнини, печінки, підшлункової залози й питання нейрорадіології. Також були представлені випадки з практики учасників. За допомогою інтерактивного голосування учасники могли поставити діагноз за запропонованими спікерами знімками, а правильність поставленого діагнозу можна було відразу ж оцінити.

Інші новини

ІІI Міжнародна науково-практична конференція KyivPharma-2017

8 грудня відбулася ІІI Міжнародна науково-практична конференція «KyivPharma-2017. Фармакологія та фармацевтична технологія в забезпеченні активного довголіття». Офіційним партнером заходу виступив ПАТ «Фармак».

«Фармак» та Українська футбольна асоціація медиків підписали Меморандум про співпрацю на 2018 рік

ПАТ «Фармак» та  Українська футбольна асоціація медиків (УФАМ) підписали Меморандум про співпрацю на 2018 рік для закріплення партнерських відносин в організації спортивних заходів. В документі йдеться про те, що ПАТ «Фармак» та УФАМ будуть вживати всіх необхідних заходів для забезпечення повної підтримки та взаємодії для належної організації та проведення турнірів із футзалу.