«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

Відкрив захід в. о. Виконавчого директора ПАТ «Фармак» Володимир Костюк. «"Фармак" – одна з найбільших фармацевтичних компаній країни, лідер галузі вже восьмий рік поспіль. Ми працюємо на сучасному обладнанні провідних світових виробників, маємо власну дослідницьку базу – одну з найкращих в Україні. Інноваційні технології, європейські стандарти якості, висококласні фахівці – все це "Фармак". Тому ми запрошуємо студентів до себе, щоб у них правильно склався образ сучасного фармацевтичного бізнесу», – зазначив він.

«Наш новий освітній проект Farmak_Lab – це унікальна можливість дізнатися про сучасні досягнення фармацевтичної індустрії з перших вуст і можливість зрозуміти, де саме майбутні фахівці зможуть застосувати отримані у виші знання на практиці. Як драйвер фармацевтичної галузі ми відчуваємо перед собою відповідальність за майбутнє сьогоднішніх студентів і майбутнє країни загалом. Ми хочемо, щоби найкращі кадри залишалися в країні. Розвивали галузь, робили нашу державу сильною та незалежною, тому що держава – це ми з вами, і від нас залежить, якою вона буде», – зазначила В. Кондрашихіна, директор із персоналу ПАТ «Фармак».

У межах проекту компанію відвідали студенти 2–5 курсів КНУ ім. Т. Шевченка, КПІ, КНУТД, НУ «Києво-Могилянська Академія», НУХТ. Працівники «Фармак» провели майстер-клас для студентів і відповіли на актуальні для молоді запитання. Також студенти відвідали сучасне європейське виробництво Компанії та побачили, як виготовляються лікарські засоби.

«Участь у проекті Farmak_Lab від компанії «Фармак» була дуже корисна для студентів. Найбільше вразила екскурсія на завод. Ми змогли побачити як працюють ті механізми, які ми бачимо лише у кресленнях та у підручниках. Особливо мені сподобався візит на дільницю водопідготовки. Дуже цікавими були лекції. Звичайно, деякі моменти були досить складними для нас. Але ми, в той же час, зрозуміли, що потрібно знати для подальшої роботи. Загалом саме такий мікс теорії та практики – взірець ефективного та плідного навчання. Приємно було отримати іменні сертифікати. І тепер, з впевненістю можу сказати, що наша ціль – це працювати у «Фармак». Сподіваємось, нас запросять» - поділилася враженнями Катерина Покойовець, студентка 5 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» Національного університету харчових технологій (НУХТ)

Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.