У 2018 році рейтинг якості управління корпоративною репутацією очолив «Фармак».

Критерії, за якими обирали лідерів за результатами діяльності протягом останнього року:
1. Наявність активної PR-служби.
2. Медіаактивність.
3. Інноваційний підхід.
4. Системні КСВ проекти.
5. Антикризові комунікації.

«Національний рейтинг якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти» призначений саме для того, аби забезпечити суспільне визнання досягнень компаній, які дійсно демонструють на практиці системний підхід. Тобто вміють:
• враховувати репутаційні ризики та знаходити джерела репутаційних вигод всередині компанії; 
• вести безперервну комунікацію зі значимою для них цільовою аудиторією в усіх необхідних, виходячи із бізнес-цілей форматах», — коментує Олена Дерев'янко, віце-президент Української PR-ліги.

«Ми виконуємо свою роботу і намагаємося робити це якісно. Намагаємося перейти від точкових проектів до системних. Намагаємося поліпшити якість життя людей, реалізувати довгострокові проекти, спрямовані на зміну світогляду на користь здоров'я, екології, розвитку суспільства і національної культури», — підкреслює Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій «Фармак», щойно отримавши нагороду з рук Івана Сороки, президента українського медичного клубу, заслуженого працівника Охорони Здоров‘я України.

Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.