Проект «ЕКОШКОЛА»: учні отримають гранти для реалізації екологічних проектів у своїх навчальних закладах

Пілотний проект стартує 2018 року в м. Шостка та триватиме вісім місяців. У проекті візьмуть участь 11 шкіл міста. Шкільні ЕКОкоманди відвідають унікальні тренінги, на яких дізнаються про засади екологічного мислення і способу життя, як зберегти планету та природні ресурси, як підготувати екопроект для своєї школи й у такий спосіб зробити свій посильний внесок у збереження балансу на Землі.

«Без раціонального використання природних ресурсів, екологічної культури та свідомості важко підвищити якість життя населення, а для нас питання якості є пріоритетом. Ми вирішили реалізувати пілотний проект «ЕКОШКОЛА» у м. Шостка, де розташоване виробництво АФІ ПАТ «Фармак», щоби підвищити рівень екологічної свідомості школярів і залучити їх до процесу заощадження екологічних ресурсів. Показати, як невеликі правила можуть вплинути на екосистему школи, міста, країни. Школярі стануть амбасадорами нової екологічної культури України й перенесуть її у своє життя й життя своєї родини. Ми віримо, що подібні проекти, реалізовані бізнесом за допомогою влади і громадських організацій, виведуть нашу країну на новий рівень розвитку. Ми будуємо Європу у своїй країні, для своїх людей, і вона починається з нас із вами. З наших дітей»,зазначила Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій ПАТ «Фармак».

Спікери проекту — провідні молодіжні лідери країни: Юлія Мархель, лауреат Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України, амбасадор міжнародної організації «Let’s Do It! World», координатор щорічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»; Людмила Осипчук, президент всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine», координатор всеукраїнського екологічно-просвітницького фестивалю «ЧИСТОFEST»; Артур Маліновський, координатор акції «World Cleanup Day» в Україні, випускник «Української академії лідерства».

«Щороку ми разом з українцями формуємо національну культуру чистоти, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля. Мільйони людей у всьому світі єднаються, мотивують своїм прикладом населення Землі до збереження природних ресурсів. Let’s Do It! — це соціально-екологічний рух, який об’єднує та охоплює всі сфери ековідповідального життя планети. Особливістю проекту «ЕКОШКОЛА» стало те, що теоретична складова займає лише 10%, а решту 90% займають практична, просвітницько-інформаційна діяльність самих учасників, яка об’єднає в процесі максимум родин м. Шостка. Разом ми змінимо екологічне майбутнє нашої країни», — розповіла Юлія Мархель, амбасадор міжнародного руху «Let’s Do It! World».

Проект «ЕКОШКОЛА» передбачає 3 етапи:

1 етап — освітній. Упродовж трьох місяців активісти із 12 шкіл (учні 8–11 класів) пройдуть спеціальне навчання. За цей час підлітки підвищать свої знання в галузі екології, дізнаються, як зберегти ресурси Землі, і відвідають виробництва, що працюють із дотриманням екологічних стандартів і норм, тобто не шкодять екології.

2 етап — практичний. Школярі презентуватимуть проекти для своїх навчальних закладів, спрямовані на збереження ресурсів. Найкращі з них отримають міні-грант для реалізації від Компанії «Фармак» та максимальну організаційну підтримку від усіх співорганізаторів.

3 етап — раціональний. Проекти-переможці будуть реалізовані до початку навчального року. За підсумками цього етапу організатори вивчать і оцінять результат і сприятимуть подальшому поширенню позитивного досвіду на базі інших навчальних закладів.
Інші новини

Філя Жебровська: "Доступні ліки" – чудова програма і вона має продовжуватися"

Ексклюзивне інтерв’ю голови Наглядової ради ПАТ "Фармак" Філі Жебровської агентству "Інтерфакс-Україна"

Володимир Костюк тимчасово очолить ПАТ «Фармак»

З 16 березня 2018 року Августін Дубнічка залишив посаду виконавчого директора ПАТ «Фармак» за сімейними обставинами. Тимчасово виконувати обов’язки виконавчого директора буде Володимир Костюк, операційний директор ПАТ «Фармак».

День боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми

6 березня відбулася прес-конференція "Глаукома - не вирок. Чи можна зберегти зір за допомогою ранньої діагностики та сучасної терапії?"