За кілька днів один рух стрілки годинника перенесе нас з одного року в наступний 2008 рік

Підсумовуючи справи року, що вже завершається, можна сказати, що у 2007 — «Фармак» впевнено зайняв лідерську позицію у фармацевтичній галузі України з об'ємів продажів лікарських засобів.

ВАТ «Фармак» зробив свій впевнений крок на одному з найкраще регульованих ринків світу

Ми переконані, що незабаром наукові дослідження, розробка та продаж ліків, орієнтованих на добре регульовані ринки стане такою ж рутиною, як і виробництво у відповідності до стандартів GMP.

Звернення до Працівників

Ми стоїмо зараз на порозі великих змін, які повинні вивести нас на якісно новий рівень розвитку — утвердити наше лідерство в Україні та наблизити до рівня кращих європейських фармацевтичних генеричних компаній.

ВАТ «Фармак» заявляє протест проти рейдерського свавілля

Відкрите акціонерне товариство «Фармак» звертається до органів державної влади, засобів масової інформації та суспільства в зв'язку із виникненням надзвичайної ситуації, що склалася у фармацевтичній галузі України, а саме — рейдерські атаки на фармацевтичні підприємства, в тому числі на наше підприємство.

Вітаємо з професійним святом Днем фармацевтичного працівника

Бажаємо всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил та творчої наснаги у Вашій професійній праці.

26 квітня 2007 року на ВАТ Фармак урочисте відкриття нового таблеткового виробництва

ВАТ Фармак входить до першої трійки провідних вітчизняних підприємств фармацевтичної галузі України і випускаючи понад 190 найменувань лікарських засобів, забезпечує 10% загального обсягу виробництва вітчизняних лікарських засобів у нашій країні.