«Фармак» має право виготовляти «Хондрасил»

Заборони на виробництво препарату під цією назвою добивався в судах підрозділ світового фармвиробника Stada, компанія ВАТ «Нижфарм».

Пост-реліз

10 грудня 2010 року з нагоди 85-ліття ВАТ «Фармак» було введено в дію першу чергу, дві асептичні лінії, проекту «РЛЗ-2» («Рідкі лікарські засоби»). Кошторис проекту склав 40 млн. євро.

«Фармак» ввів у експлуатацію першу чергу цеха по виробництву стерильних препаратів в ампулах та флаконах

В цеху будуть виготовлятися більш як 40 найменувань лікарських засобів різних фармакологічних груп, у тому числі й новий напрям для підприємства — біотехнологічні препарати.

«Фармак» планує потроїти продажі до 2015 року

За даними рейтингу «200 ефективних компаній» журналу «Топ-100», компанія «Фармак» стала лідером серед фармацевтів України.

Олександр Попов зустрівся з керівництвом ВАТ «Фармак»

У ході робочого візиту Олександр Попов оглянув виробництво препаратів та провів зустрічі із керівниками підприємства.

«Фармак» підтримав Дні Діабету в Києві

14 листопада цього року в приміщенні Українського Дому (м. Київ) проходили Дні Діабету. Генеральним спонсором виступили фармацевтична компанія «Фармак» та Міжнародна діабетична асоціація Україна.

Лікувальну процедуру пройдено

Україна стала членом Системи співпраці фармінспекцій.

Інсулін не будуть видавати в кабінеті лікаря

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Києва Володимир Загородній.

ВАТ «Фармак» виступив генеральним спонсором VII Національного з'їзду фармацевтів України

З 15 по 17 вересня в Харкові пройшов VII Національний з'їзд фармацевтів України. У заході прийняли участь близько 1200 представників фармсектору.