"Фармак" вітає усіх з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги, партнери, пацієнти! Вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

«Фармак» вивів на ринок знеболюючий та протизапальний препарат Кейвер

Вітчизняний лідер фармацевтичної галузі компанія «Фармак» продовжує поповнювати портфель протизапальних та знеболювальних засобів. Так, на ринку з’явився новий препарат Кейвер у формі розчину для ін’єкцій 50 мг/мл 2 мл №10 та у формі таблеток 25 мг №10.

«Фармак» запустив сайт представництва в Казахстані

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», запустив сайт свого представництва в Республіці Казахстан. Ресурс знаходиться за адресою farmak.kz.

«Фармак» запустив сайт представництва в Узбекистані

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», запустив сайт свого представництва в Республіці Узбекистан. Ресурс знаходиться за адресою farmak.uz.

«Фармак» запустив сайт представництва в Киргизії

Лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, компанія «Фармак», запустив сайт свого представництва в Республіці Киргизія. Ресурс знаходиться за адресою farmak.kg.

«Фармак» поповнив протиалергійну лінійку бренду Едем новою позицією

Компанія «Фармак» - лідер вітчизняного фармацевтичного ринку, продовжує поповнювати свій портфель та виводити на ринок нові препарати. Так, в продуктовому портфелі компанії з’явився препарат Едем Ріно у формі спрею назального (10 мл).

«Фармак» поповнив офтальмологічний портфель препаратом Віаль Сльоза

Компанія «Фармак» вивела на ринок новий офтальмологічний препарат Віаль Сльоза у формі крапель для очей (10 мл).

Діти працівників «Фармак» приєдналися до екологічних ініціатив компанії

Діти працівників фармацевтичної компанії «Фармак» приєдналися до екологічних ініціатив, впроваджених на підприємстві. Малеча виготовила новорічні прикраси із вторинної сировини, якими прикрасили центральну новорічну ялинку в холі заводу «Фармак».

«Фармак» подарував госпіталю прикордонної служби електрокоагулятор

Лідер вітчизняної фармацевтичної галузі компанія «Фармак», за підтримки Благодійного фонду «Фармак», придбав та подарував Центральному клінічному госпіталю Державної прикордонної служби України електрокоагулятор.