«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».

ПАТ «Фармак» захистило право на використання знаку «Діазолін»

ПАТ «Фармак» має виключне право на використання знаку «Діазолін». Таке рішення прийняв Київський апеляційний господарський суд 20.03.2018.

80 школярів відвідали виробництво ПАТ «Фармак» у Шостці

«Фармак» продовжує популяризувати еко-культуру серед молоді. В рамках проекту «Екошкола», 80 школярів міста Шостка відвідали цех з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів ПАТ «Фармак», який знаходиться у Шостці. Також школярі відвідали місцевий пункт сортування відходів.

ПАТ «Фармак» відзначив переможців Всеукраїнської олімпіади з фармації

ПАТ «Фармак» нагородив переможців ХХІІ Всеукраїнської олімпіади з фармації, яка проходила 27–29 березня 2018 року на базі Національного фармацевтичного університету в м. Харкові.

У 2018 році рейтинг якості управління корпоративною репутацією очолив «Фармак».

Критерії, за якими обирали лідерів: 1. Наявність активної PR-служби. 2. Медіаактивність. 3. Інноваційний підхід. 4. Системні КСВ проекти. 5. Антикризові комунікації.

Володимир Костюк тимчасово очолить ПАТ «Фармак»

З 16 березня 2018 року Августін Дубнічка залишив посаду виконавчого директора ПАТ «Фармак» за сімейними обставинами. Тимчасово виконувати обов’язки виконавчого директора буде Володимир Костюк, операційний директор ПАТ «Фармак».

Філя Жебровська: "Доступні ліки" – чудова програма і вона має продовжуватися"

Ексклюзивне інтерв’ю голови Наглядової ради ПАТ "Фармак" Філі Жебровської агентству "Інтерфакс-Україна"