«Поглянь на Київ очима довгожителів». Вечір добрих спогадів про Київ минулих часів

Увечері 28 січня Київський Будинок Книги перетворився на затишний куточок у центрі міста, де відбувалась презентація першої в Україні книги спогадів літніх людей «Щоб жити. Розуміючи Київ».

Люди старшого покоління – знавці Києва, видатні культурні діячі України, а також гості, яким не байдужа культурна спадщина столиці, зібрались, аби поринути у приємні спогади про улюблене місто. Історії, що увійшли до видання – зворушливі і відверті, пройняті щирістю і теплотою, а тому торкаються глибоких душевних струн, пробуджуючи світлі почуття та зігріваючи серця.

У теплому дружньому колі гості презентації охопили широке коло тем. Вони є невід’ємною частиною їхніх власних історій і показують багатогранність рідного міста. Багато говорили про архітектуру, кіно і телебачення, літературу і спортивне життя Києва 50-80 років XX століття – у супроводі міських відеозамальовок. 

Ведучими творчого вечора виступили народна артистка України, телеведуча Тетяна Цимбал, видавець Іван Степурін та режисер Ірина Ступка. Серед почесних гостей – автори книги, поет і громадський діяч, рецензент видання Іван Драч, а також архітектор, член Української Архітектурної Академії Юрій Самойлович, журналіст, письменник і режисер Семен Случевський, народні артистки України Тамара Полторжевська та Лариса Кадачникова, тренер-легенда радянського і українського боксу Михайло Зав’ялов, з.м.с.СРСР, футболіст Володимир Мунтян, відомий журналіст та письменник Валентин Щербачов, директор к/т «Жовтень» Людмила  Гарделадзе та інші.  

«Видання сповнене подробиць про життя звичайних людей. Де мешкали? Що їли? Що пили? – коментує поет і громадський діяч, рецензент книги «Щоб жити. Розуміючи Київ» Іван Драч. – В цьому полягає його особлива привабливість для нас. Це своєрідна хроніка повсякденності української столиці, що охоплює кілька десятиліть. А узагальненнями нехай займаються дослідники». 

Організатором заходу виступило видавництво «Самміт-книга». Презентація книги «Щоб жити. Розуміючи Київ» є частиною довгострокового соціального проекту «Прийомні онуки», спрямованого на поліпшення умов життя літніх людей та їхнє повернення до активного соціального життя, ініціаторами якого є ПАТ «Фармак» і Товариством Червоного Хреста Подільського району м. Київ.  Проект реалізовується за підтримки Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. Всі кошти від продажу книги будуть передаватися на підтримку літніх киян.

Інші прес-релізи

Філя Жебровська очолила наглядову раду "Фармак" і зосередиться на стратегічному плануванні

Філя Жебровська залишила посаду генерального директора "Фармак" після 22 років керівництва підприєством і очолила наглядову раду компанії. Вона зосередиться на стратегічних завданнях щодо забезпечення високоякісними ліками українських споживачів та розширенні присутності "Фармак" на міжнародних ринках, насамперед, країн ЄС.  

Представники «Фармак» взяли участь у звітній прес-конференції проекту «Люди допомагають людям»

Компанія «Фармак» взяла участь у звітній прес-конференції – круглому столі Громадської Платформи «Люди допомагають людям». Захід проходився 6 квітня в Інституті Горшеніна. Його організатором стала ГО «Громадський інформаційний простір», яка займається безпосередньою реалізацією ініціативи.

Компанія «Фармак» придбала компанію у Польщі

Національний лідер фармацевтичного ринку України – компанія «Фармак» придбала компанію, яка спеціалізується на маркетингу та продажах біологічно активних добавок на ринку Польщі.