«Прийомні онуки»: в Україні реалізується соціальний проект, покликаний включити довгожителів у суспільні процеси

Кількість довгожителів у країні – важливий показник її благополуччя. Це свідчить не лише про можливість оцінити умови життя, але й про наявність безцінного джерела інформації – свідоцтва минулого з перших вуст. В Україні, згідно з даними Держкомстату, в 2015 році проживає 1 438 621 осіб старше 80 років.

На «Фармак» запустили новий лабораторно-технологічний корпус

Лідер фармринку України компанія «Фармак» до свого 90-ліття запустила роботу нового лабораторно-технологічного комплексу R&D в Києві. Впровадження повного циклу: від розробки нових препаратів до випуску лабораторних, пілотних та клінічних серій у відповідності до вимог GMP – дозволить компанії випускати новітні наукоємні ліки. Роботи зі створення комплексу тривали впродовж 2 років. Сума інвестицій склала понад 100 млн грн.

Представники «Фармак» взяли участь у брифінгу стосовно перших підсумків акції «Благодійна аптечка»

Компанія «Фармак» взяла участь у прес-брифінгу «Благодійна аптечка», який відбувся 11 червня 2015 року. Організаторами заходу виступили Міністерство соціальної політики України та Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини».

Акціонери ЄБРР відвідали «Фармак»

Третього червня фармацевтичну компанію «Фармак» відвідала офіційна делегація Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Цей захід відбувся в рамках 5-денного візиту делегації ЄБРР до України.

«Фармак» отримав членство в Європейській Бізнес Асоціації

20 квітня 2015 року Правлінням Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) було прийнято рішення про вступ фармацевтичної компанії «Фармак» до складу ЕВА.