«Фармак» переміг в Індексі прозорості сайтів

«Фармак» було визнано найбільш прозорою компанією на фармакологічному ринку України, за результатами дослідження Індексу прозорості сайтів українських компаній-2015. Його ініціатор - Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

«Фармак» увійшов в трійку лідерів рейтингу роботодавців фармацевтичних компаній

Компанія «Фармак» увійшла в трійку лідерів другого щорічного дослідження привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців. За результатами дослідження 2015 року в «Фармак» хотіли б працювати 18,7% всіх кандидатів.

«Фармак» визнано «Сумлінним платником податків -2012»

Компанія «Фармак» очолила рейтинг «Сумлінні платники податків – 2012» в номінації «Сумлінний платник податків у медичній галузі», категорія «Великі підприємства».

«Фармак» визнано «Сумлінним платником податків -2011»

Компанія «Фармак» очолила рейтинг «Сумлінні платники податків – 2011» в номінації «Медична сфера», категорія «Великі підприємства».

«Фармак» нагородили за масштабне впровадження SAP у фармгалузі

Компанія «Фармак» була відзначена спеціальною нагородою від компанії SAP Ukraine за «Перший масштабний проект SAP в фармацевтичній галузі України».

Перемога в конкурсі «Best CIO 2011»

Керівник ІТ-підрозділу компанії «Фармак» Георгій Кондрашихін став переможцем конкурсу «Best CIO 2011» в номінації «Охорона здоров’я та фармацевтика».

Генеральний директор «Фармак» Жебровська Ф.І. визнана «Кращою жінкою-підприємцем - 2010»

Генеральний директор компанії «Фармак» Жебровська Філя Іванівна перемогла в номінації «Краща жінка-підприємець» в національному етапі міжнародного конкурсу «Підприємець року - 2010», який проводиться компанією «Ернст енд Янг».

«Фармак» визнано «Сумлінним платником податків - 2010»

Компанія «Фармак» очолила рейтинг «Сумлінні платники податків – 2010» в номінації «Медична сфера».