«Фармак» увійшов в трійку лідерів рейтингу роботодавців фармацевтичних компаній

Компанія «Фармак» увійшла в трійку лідерів другого щорічного дослідження привабливості фармацевтичних компаній України як роботодавців. За результатами дослідження  2015 року в «Фармак»  хотіли б працювати 18,7% всіх кандидатів. 

Дослідження проводилося з жовтня по грудень 2015 року компанією «Фарма Персонал». Респондентами виступили менеджери і медичні представники, які працюють і шукають нове місце, а також студенти фармацевтичних ВНЗ.

Вікторія Кондрашихіна, директор з персоналу: «Наша компанія віддано піклується не тільки про здоров’я пацієнтів, але й про своїх співробітників. Ми будуємо відносини з кожним працівником на засадах взаємної відповідальності та довіри. Наш Колективний договір визнано кращим на всеукраїнському конкурсі колдоговорів. Ми намагаємось створювати умови, де кожен може повністю реалізувати свій професійний потенціал. Наші працівники – одна із найбільших цінностей компанії».

 

В компанії «Фарма Персонал» відзначають, що чим вище компанія-роботодавець піднялася в рейтингу року, тим більш ефективну стратегію розвитку HR-бренду вона проводила протягом даного року.

Інші нагороди

«Фармак» переміг в Індексі прозорості сайтів

«Фармак» було визнано найбільш прозорою компанією на фармакологічному ринку України, за результатами дослідження Індексу прозорості сайтів українських компаній-2015. Його ініціатор - Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

«Фармак» визнано «Сумлінним платником податків -2012»

Компанія «Фармак» очолила рейтинг «Сумлінні платники податків – 2012» в номінації «Сумлінний платник податків у медичній галузі», категорія «Великі підприємства».

«Фармак» визнано «Сумлінним платником податків -2011»

Компанія «Фармак» очолила рейтинг «Сумлінні платники податків – 2011» в номінації «Медична сфера», категорія «Великі підприємства».