Багатодітна родина загиблого на Луганщині бійця, отримала допомогу у 20 000 гривень завдяки підтримці платформи «Люди допомагають людям»

Вдова загиблого на Луганщині Олександра Суслопарова, Любов – сама виховує чотирьох дітей. Молодшому, Матвію, ще немає і одного року.
- Якщо там не зупинимо, то сюди прийдуть, - сказав мешканець Кривого Рогу Олександр і вирушив на війну, де служив у складі 17-ї окремої танкової бригади. 
За декілька місяців Любов народила четверту дитину, яка буде знати батька тільки по фотографіях.

 

Дізнатись більше про родину загиблого бійця АТО Олександра Суслопарова

Представники соціально-відповідального бізнесу, зокрема, компанії «Фармак» та «Юрія Фарм», які мають змогу через платформу «Люди допомагають людям» надавати допомогу родинам загиблих захисників, роблять добру справу, піклуючись про тих, хто найбільше цього потребує. У цьому місяці, родина отримала 22 400 тисяч гривень, усього ж на їх рахунок, платформа змогла залучити понад 45 тисяч. 

- Одяг для діточок, які так швидко ростуть, продукти харчування, вітаміни, все це я можу собі дозволити завдяки допомозі платформи. А ось тепер нам надійшло 20 000 гривень і я зроблю ремонт у квартирі, - розповіла Любов. 
Долучайтеся до платформи «Люди допомагають людям» і давайте допомагати разом!

Автор: "Люди допомагають людям"

Джерело: "Люди допомагають людям"

Інші публікації

Що бентежить вітчизняну фармацевтичну промисловість? Відбулося засідання ООРММП України

Фахівці ПАТ «Фармак» спільно з науковцями фармацевтичних факультетів профільних вищих начальних закладів України розробили настанови «Лікарські засоби. Порядок проведення інспектування виробництва лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики» (СТ-Н МОЗУ 42-4.1:2017) і «Лікарські засоби. Підготовка та кваліфікація інспекторів з належної виробничої практики» (СТ МОЗУ 42-4.2:2017).

Печінка потребує захисту. Лесфаль Віт його надає

Печінка — життєво важливий орган людини вагою від 1,5 до 2 кг. Це найбільша травна залоза, яка бере активну участь в обмінних процесах. У ній відбувається понад 500 різних біохімічних реакцій, а в організмі людини цей орган виконує близько 100 різноманітних функцій [1]! Саме тому науковці називають печінку хімічною лабораторією тіла

Присутність "Фармака" в Європі буде збільшуватися - виконавчий директор

Ексклюзивне інтерв'ю виконавчого директора ПАО "Фармак" Августіна Дубнічки агентству "Інтерфакс-Україна"