Багатодітна родина загиблого на Луганщині бійця, отримала допомогу у 20 000 гривень завдяки підтримці платформи «Люди допомагають людям»

Вдова загиблого на Луганщині Олександра Суслопарова, Любов – сама виховує чотирьох дітей. Молодшому, Матвію, ще немає і одного року.
- Якщо там не зупинимо, то сюди прийдуть, - сказав мешканець Кривого Рогу Олександр і вирушив на війну, де служив у складі 17-ї окремої танкової бригади. 
За декілька місяців Любов народила четверту дитину, яка буде знати батька тільки по фотографіях.

 

Дізнатись більше про родину загиблого бійця АТО Олександра Суслопарова

Представники соціально-відповідального бізнесу, зокрема, компанії «Фармак» та «Юрія Фарм», які мають змогу через платформу «Люди допомагають людям» надавати допомогу родинам загиблих захисників, роблять добру справу, піклуючись про тих, хто найбільше цього потребує. У цьому місяці, родина отримала 22 400 тисяч гривень, усього ж на їх рахунок, платформа змогла залучити понад 45 тисяч. 

- Одяг для діточок, які так швидко ростуть, продукти харчування, вітаміни, все це я можу собі дозволити завдяки допомозі платформи. А ось тепер нам надійшло 20 000 гривень і я зроблю ремонт у квартирі, - розповіла Любов. 
Долучайтеся до платформи «Люди допомагають людям» і давайте допомагати разом!

Автор: "Люди допомагають людям"

Джерело: "Люди допомагають людям"

Інші публікації

Экзамен на соответствие ( мовою оригіналу)

В последние годы в практике работы украинских компаний все чаще применяется система Compliance. В классическом понимании, это система контроля соответствия и выполнения требований и правил, необходимых для осуществления той или иной хозяйственной деятельности. ПАО “Фармак”, являясь лидером среди производителей фармацевтической продукции, имеет богатый опыт применения системы Compliance в своей деятельности.

Мы работаем в стране колоссального недоверия между государством, обществом и бизнесом (мовою оригіналу)

Крупнейший украинский производитель лекарств с 90-летней историей компания “Фармак” последние шесть лет занимает первое место по реализации медикаментов на отечественном рынке.  Удерживая 6% рынка лекарственных средств, компания активно развивается и ежегодно предлагает потребителям до 20 новых препаратов. “Фармак” по праву заслуживает статуса международного игрока. 

Препарати сульфонілсечовини: так чи ні? Рекомендації ADA та EASD 2015. Перспективи лікування хворих на цукровий діабет 2 типу в Україні

Нині актуальною проблемою галузі охорони здоров’я в Україні є цукровий діабет (ЦД), що вважається одним з найпоширеніших неіфекційних захворювань. Станом на 1 січня 2015 р. в Україні зареєстровано 1 198 047 хворих на ЦД, що становить 2,9% населення держави. При цьому за останні 10 років поширеність ЦД у нашій країні збільшилася в 1,5 рази. Ці цифри наводять на думку, що первинна діагностика ЦД потребує вдосконалення. Наразі через відсутність відповідних фахівців у багатьох лікувальних закладах та доступність цукрознижувальних препаратів в аптеках пацієнти на власний розсуд обирають собі лікування. Своєю чергою, самолікування створює передумови для розвитку тяжких ускладнень ЦД.