В рамках програми «Прийомні онуки» 207 продуктових наборів отримали одинокі хворі жителі Подільського району

Продовжується і співпраця Товариства Червоного Хреста району з ПАТ « Фармак» в рамках програми «Прийомні онуки».  Минулого тижня 207 продуктових наборів отримали одинокі хворі жителі Подільського району, які знаходяться на обслуговуванні патронажної служби Товариства. Волонтери ПАТ «Фармак» разом з волонтерами Товариства та патронажними сестрами  проводили адресну доставку наборів до домівок стареньких.

Також в медико-соціальному центрі Товариства Червоного Хреста  Подільського району в співпраці з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією провели круглий стіл для багатодітних родин, переміщених з зони проведення АТО.  

Соціальні працівники пояснили присутнім дію програми « Психо-соціальна адаптація  жінок з дітьми, переміщених  з зони АТО », в рамках якої можливо отримати консультації психологів, взяти участь в майстер-класах, відвідати театри, музеї, цирк тощо. Крім того, всі присутні жінки отримали косметичні набори, ковдри, а  дітки – іграшки від Товариства Червоного Хреста. Всього до участі в засіданні долучилося 30 осіб.

Автор: Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Джерело: Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Інші публікації

Экзамен на соответствие ( мовою оригіналу)

В последние годы в практике работы украинских компаний все чаще применяется система Compliance. В классическом понимании, это система контроля соответствия и выполнения требований и правил, необходимых для осуществления той или иной хозяйственной деятельности. ПАО “Фармак”, являясь лидером среди производителей фармацевтической продукции, имеет богатый опыт применения системы Compliance в своей деятельности.

Мы работаем в стране колоссального недоверия между государством, обществом и бизнесом (мовою оригіналу)

Крупнейший украинский производитель лекарств с 90-летней историей компания “Фармак” последние шесть лет занимает первое место по реализации медикаментов на отечественном рынке.  Удерживая 6% рынка лекарственных средств, компания активно развивается и ежегодно предлагает потребителям до 20 новых препаратов. “Фармак” по праву заслуживает статуса международного игрока. 

Препарати сульфонілсечовини: так чи ні? Рекомендації ADA та EASD 2015. Перспективи лікування хворих на цукровий діабет 2 типу в Україні

Нині актуальною проблемою галузі охорони здоров’я в Україні є цукровий діабет (ЦД), що вважається одним з найпоширеніших неіфекційних захворювань. Станом на 1 січня 2015 р. в Україні зареєстровано 1 198 047 хворих на ЦД, що становить 2,9% населення держави. При цьому за останні 10 років поширеність ЦД у нашій країні збільшилася в 1,5 рази. Ці цифри наводять на думку, що первинна діагностика ЦД потребує вдосконалення. Наразі через відсутність відповідних фахівців у багатьох лікувальних закладах та доступність цукрознижувальних препаратів в аптеках пацієнти на власний розсуд обирають собі лікування. Своєю чергою, самолікування створює передумови для розвитку тяжких ускладнень ЦД.