В рамках програми «Прийомні онуки» 207 продуктових наборів отримали одинокі хворі жителі Подільського району

Продовжується і співпраця Товариства Червоного Хреста району з ПАТ « Фармак» в рамках програми «Прийомні онуки».  Минулого тижня 207 продуктових наборів отримали одинокі хворі жителі Подільського району, які знаходяться на обслуговуванні патронажної служби Товариства. Волонтери ПАТ «Фармак» разом з волонтерами Товариства та патронажними сестрами  проводили адресну доставку наборів до домівок стареньких.

Також в медико-соціальному центрі Товариства Червоного Хреста  Подільського району в співпраці з Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією провели круглий стіл для багатодітних родин, переміщених з зони проведення АТО.  

Соціальні працівники пояснили присутнім дію програми « Психо-соціальна адаптація  жінок з дітьми, переміщених  з зони АТО », в рамках якої можливо отримати консультації психологів, взяти участь в майстер-класах, відвідати театри, музеї, цирк тощо. Крім того, всі присутні жінки отримали косметичні набори, ковдри, а  дітки – іграшки від Товариства Червоного Хреста. Всього до участі в засіданні долучилося 30 осіб.

Автор: Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Джерело: Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Інші публікації

Що бентежить вітчизняну фармацевтичну промисловість? Відбулося засідання ООРММП України

Фахівці ПАТ «Фармак» спільно з науковцями фармацевтичних факультетів профільних вищих начальних закладів України розробили настанови «Лікарські засоби. Порядок проведення інспектування виробництва лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики» (СТ-Н МОЗУ 42-4.1:2017) і «Лікарські засоби. Підготовка та кваліфікація інспекторів з належної виробничої практики» (СТ МОЗУ 42-4.2:2017).

Печінка потребує захисту. Лесфаль Віт його надає

Печінка — життєво важливий орган людини вагою від 1,5 до 2 кг. Це найбільша травна залоза, яка бере активну участь в обмінних процесах. У ній відбувається понад 500 різних біохімічних реакцій, а в організмі людини цей орган виконує близько 100 різноманітних функцій [1]! Саме тому науковці називають печінку хімічною лабораторією тіла

Присутність "Фармака" в Європі буде збільшуватися - виконавчий директор

Ексклюзивне інтерв'ю виконавчого директора ПАО "Фармак" Августіна Дубнічки агентству "Інтерфакс-Україна"