«Еженедельник АПТЕКА» — 20 лет только актуальная информация! (мовою оригіналу)

Об истории украинского фармрынка рассказывает Валерий Печаев, президент ООРММПУ.

На Прикарпатті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з питань ендокринології

За сприяння Міністерства охорони здоров'я України, Івано-Франківського національного медичного університету, департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації, Асоціації ендокринологів та генерального партнера компанії «Фармак» днями на базі туристичного комплексу «Буковель» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання захворювань щитоподібної залози та іншої ендокринної патології».

«Фармак» вводит в строй новое фармацевтическое производство европейского уровня (мовою оригіналу)

Лидер фармацевтической отрасли в Украине с 90-летней историей, компания «Фармак», успешно реализует в нашем городе масштабный инвестиционный проект по созданию производства активных фармацевтических ингредиентов (АФИ).

Рейтинг лучших работодателей Украины среди фармацевтических компаний (мовою оригіналу)

Издание "Капитал" выпустило третий рейтинговый журнал "Капитал 500. Лучшие работодатели Украины". Компания "Фармак" была признана одним из лучших работодатели Украины на фармацевтическом рынке.

Украинские фармкомпании усиливают позиции на местном рынке (мовою оригіналу)

В 2014 г. украинские производители лекарств упрочили свои позиции на рынке. "Фармаку" удалось сохранить за собой лидерство на рынке.

Заборона реклами безрецептурних ліків суперечить умовам підписаної Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

29 січня за участі представників виробників лікарських засобів, ЗМІ, профільних асоціацій та експертів ринку у прес-центрі інформаційного агентства «УНІАН» відбувся круглий стіл на тему «Концепція відповідального самолікування та реформа у сфері охорони здоров’я», організований Індустріальним Телевізійним Комітетом (ІТК). Під час заходу обговорено пріоритетність та шляхи імплементації концепції відповідального самолікування як рекомендованої ВООЗ стратегії розвитку державних систем охорони здоров’я і роль ЗМІ у цьому процесі; питання задекларованої в Коаліційній угоді заборони рекламування усіх лікарських засобів.