Спецпроект Прийомні онуки

Ада Роговцева розповідає про книгу "Щоб жити. Розумiючи Київ"

Теплі, щирі слова відомої української акторки театру та кіно, Народної артистки Ади Роговцевої про благодійну книг спогадів "Щоб жити. Розуміючи Київ". Авторами видання стали 22 довгожителі Києва.

Нагадаємо, книгу «Щоб жити. Розуміючи Київ» було створено в рамках проекту «Прийомні онуки». Він був започаткованого компанією «Фармак» у 2015 році на честь свого 90-річчя спільно з Товариством Червоного Хреста Подільського району м. Київ. Проект спрямований на покращення умов життя літніх людей і їхнє повернення до соціуму. Він здобув підтримку Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. В рамках проекту було видано книгу спогадів про Київ «Щоб жити. Розуміючи Київ». Її авторами стали 22 столичні довгожителі, котрі поділилися спогадами про Київ 30-90-х років минулого століття.

 

Інші новини

Проект «Прийомні онуки» був відзначений на міжнародному рівні

Соціальний проект компанії «Фармак», спрямований на підтримку одиноких довгожителів, - «Прийомні онуки» отримав визнання на міжнародному конкурсі соціальних проектів ICSR, організованому турецьким представництвом Всесвітньої федерації підприємців та молодих професіоналів (JCI – Junior Chamber International) спільно з ООН.

Image sizeds

Проект «Прийомні онуки» виборов низку нагород на конкурсі ADC*UA Awards

Соціальний проект компанії «Фармак» із підтримки самотніх літніх людей «Прийомні онуки» виборов дві срібні та одну бронзову нагороду на конкурсі ADC*UA Awards.

Image sizeds

Проект «Прийомні онуки» визнано одним із кращих КСВ-проектів на CPhI Worldwide

В рамках міжнародної виставки CPhI Worldwide пройшов конкурс на визначення кращих КСВ-проектів, реалізованих фармацевтичними компаніями. Соціальний проект компанії «Фармак» з підтримки самотніх літніх людей «Прийомні онуки» визнано одним із кращих.

Image sizeds