Ада Роговцева розповідає про книгу "Щоб жити. Розуміючи Київ"

Теплі, щирі слова відомої української акторки театру та кіно, Народної артистки Ади Роговцевої про благодійну книг спогадів "Щоб жити. Розуміючи Київ". Авторами видання стали 22 довгожителі Києва.

Нагадаємо, книгу «Щоб жити. Розуміючи Київ» було створено в рамках проекту «Прийомні онуки». Він був започаткованого компанією «Фармак» у 2015 році на честь свого 90-річчя спільно з Товариством Червоного Хреста Подільського району м. Київ. Проект спрямований на покращення умов життя літніх людей і їхнє повернення до соціуму. Він здобув підтримку Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. В рамках проекту було видано книгу спогадів про Київ «Щоб жити. Розуміючи Київ». Її авторами стали 22 столичні довгожителі, котрі поділилися спогадами про Київ 30-90-х років минулого століття.

Інші новини

Виробничі потужності ПАТ "Фармак" у м.Шостка

Розширюючи діяльність з виробництва готових лікарських засобів та активних фармацевтичних інгредієнтів (АФІ), компанія «Фармак» створила окреме виробництво субстанцій у м. Шостка Сумської області, що відповідає вимогам GMP. Це сучасний комплекс, що включає в себе виробничі дільниці, лабораторії контролю якості та логістичний центр. На новому підприємстві створено понад 100 робочих місць.

«Фармак» подарував забіг здоров’я жителям Шостки до Дня мiста

Більше 300 учасників пробігли 2 км, пропагуючи здоровий спосіб життя. Серед бігунів були працівники «Фармак» з Києва та Шостки, на чолі з виконавчим директором Августіном Дубнічкою.

Фармаківці створили «живу» карту України

До Дня вишиванки працівники компанії «Фармак» встановили рекорд, створивши найбільшу «живу» карту України із фармаківців у вишиванках.