Ада Роговцева розповідає про книгу "Щоб жити. Розуміючи Київ"

Теплі, щирі слова відомої української акторки театру та кіно, Народної артистки Ади Роговцевої про благодійну книг спогадів "Щоб жити. Розуміючи Київ". Авторами видання стали 22 довгожителі Києва.

Нагадаємо, книгу «Щоб жити. Розуміючи Київ» було створено в рамках проекту «Прийомні онуки». Він був започаткованого компанією «Фармак» у 2015 році на честь свого 90-річчя спільно з Товариством Червоного Хреста Подільського району м. Київ. Проект спрямований на покращення умов життя літніх людей і їхнє повернення до соціуму. Він здобув підтримку Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. В рамках проекту було видано книгу спогадів про Київ «Щоб жити. Розуміючи Київ». Її авторами стали 22 столичні довгожителі, котрі поділилися спогадами про Київ 30-90-х років минулого століття.

Інші новини

Фармаківці створили «живу» карту України

До Дня вишиванки працівники компанії «Фармак» встановили рекорд, створивши найбільшу «живу» карту України із фармаківців у вишиванках.

Філя Іванівна Жебровська розповіла про сектрети успішного бізнесу

Напередодні жіночого свята - 8 Березня Генеральний директор компанії "Фармак" Філя Іванівна Жебровська поділилася секретами успішного бізнесу з глядачами Першого ділового телеканалу.

"Фармак" провів вечір спогадів про Київ 20 століття

Увечері 28 січня Київський Будинок Книги перетворився на затишний куточок у центрі міста, де відбувалась презентація першої в Україні книги спогадів літніх людей «Щоб жити. Розуміючи Київ».