Без рецепта

Безрецептурний лікарський препарат

Кlіфтон Cool Sticker

Швидкодіючий охолоджуючий пластир для забезпечення стійкого болезаспокійливого ефекту

ТОРГОВА НАЗВА:

пластир гідрогелевий охолоджуючий «Klіфтон Cool Sticker».

ФОРМА ВИПУСКУ:

по 3 пластирі у фольгованому пакеті, по 1 або 3 фольгованих пакета у пачці.

ОПИС:

пластир світло-блакитного кольору, що має ароматний запах.

СКЛАД:

містить L-Meнтол.

ПЛАСТИР ГІДРОГЕЛЕВИЙ ОХОЛОДЖУЮЧИЙ «Klіфтон Cool Sticker» ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ:  

  для миттєвого зменшення болю у суглобах та м’язах. Швидка дія, гелева основа, що добре клеїться та швидкий охолоджуючий ефект допомагають пластиру «Kliфтон Cool Sticker» тривало заспокоювати та полегшувати болісні відчуття у м’язах, сухожиллях, зв’язках, суглобах та спині після травм, при пошкодженні зв’язок та сухожиль, вивихах, забиттях.

ВЛАСТИВОСТІ ПЛАСТИРУ ГІДРОГЕЛЕВОГО ОХОЛОДЖУЮЧОГО «Klіфтон Cool Sticker»:

охолоджуючий гідрогелевий пластир «Kliфтон Cool Sticker» надає ефект охолодження  на уражених ділянках. Швидкий охолоджуючий ефект миттєво та ефективно зменшує біль у суглобах та м’язах. Охолоджуючий ефект  гідрогелевого пластиру «Kliфтон Cool Sticker» триває довгий час. Цьому знеболюючому пластиру не потрібне додаткове охолодження  в холодильнику для надання ефекту. Пластир «Kliфтон Cool Sticker» тривало підтримує зволожуючий та охолоджуючий ефекти в ділянці ураження за рахунок гідрогелевої основи. Охолоджуючий пластир «Kliфтон Cool Sticker» має високу спорідненість до шкіри завдяки слабо кислому рН, завдяки чому не викликає подразнення. Пластир добре тримається на шкірі і зручний у використанні.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

1) помийте та висушіть ділянку для наклеювання;

2) відкрийте фольговану упаковку по лінії відрізу, де намальовані ножиці, та дістаньте охолоджуючий гідрогелевий пластир «Kliфтон Cool Sticker»;

3) зніміть захисну плівку та приклейте пластир на уражену ділянку 1 або 2 рази на добу (частота використання може бути збільшена, виходячи із потреби пацієнта у знеболюючому ефекті);

4) запечатувати застібку «zip-lock» треба добре для зберігання залишку пластирів у фольгованій упаковці, щоб запобігти їх висиханню.

Використовувати пластир можна тільки один раз.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

тільки для зовнішнього застосування. Не наклеювати пластир на ділянку біля очей, рота (губ), носа, слизових оболонок, поранень чи ушкоджень шкіри. Не використовуйте цей пластир, якщо ви мали негативні наслідки при контакті із будь-яким видом пластирів. Припиніть використання пластиру відразу ж, якщо з’являться наступні небажані ефекти, а саме: висип, свербіж, почервоніння тощо. Зверніться до лікаря у разі виникнення небажаних ефектів або алергічних реакцій. Вагітним, годуючим та особам, що мали прояви алергічних реакцій (таких як висип, почервоніння тощо) на медикаменти, вироби медичного призначення або косметичні вироби треба проконсультуватись із лікарем перед початком використання пластиру. Особам, хворим на діабет та особам із порушеннями периферичного кровообігу також слід проконсультуватись із лікарем перед початком використання пластиру. Дітям можна використовувати пластир тільки під наглядом дорослих. Пластир може не клеїтись до шкіри, якщо місце наклеювання вологе або змащене жировою речовиною, також пластир не буде контактувати зі шкірою та проявляти свою дію через волосся або одяг.

Компанія-виробник не несе жодної відповідальності у разі виникнення небажаних реакцій або наслідків використання у разі, якщо виріб було використано не за призначенням та інструкцією.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

виріб зберігають в сухому місці у щільно закритому пакеті при кімнатній температурі.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

3 роки.

ВИРОБНИК:

ПАТ «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74.

Виготовлено LABOTTACH CO., LTD. (Songdo Brc Smart Valley B-1013~15) 30,

Songdomirae-Ro, Yeonsu-Gu, Incheon City, 406-840 Rep Of Korea («Сонгдо  Біерсі Смарт Веллі B-1013~15» 30, Сонгдоміра-Ро, Йонсу-Гу, Місто Інчхон, 406-840, Корейська Республіка) для ПАТ «Фармак», Україна.