Без рецепта

Безрецептурний лікарський препарат

Кlіфтон Hot Sticker

Для швидкого полегшення болю у спині, м’язах та суглобах.

ТОРГОВА НАЗВА:

пластир гідрогелевий зігріваючий «Кlіфтон Hot Sticker».

ФОРМА ВИПУСКУ:

по 3 пластирі у фольгованому пакеті, по 1 або 3 фольгованих пакета у пачці.

ОПИС:

пластир білуватого кольору, що має характерний запах.

СКЛАД:

містить L-Ментол, Вінілбутиловий ефір.

ПЛАСТИР ГІДРОГЕЛЕВИЙ ЗІГРІВАЮЧИЙ «Кlіфтон Hot Sticker» ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ:

для швидкого полегшення болю у спині, м’язах та суглобах.

ВЛАСТИВОСТІ ПЛАСТИРУ ГІДРОГЕЛЕВОГО ЗІГРІВАЮЧОГО «Кlіфтон Hot Sticker»:

зігріваюча терапія здавна рекомендована для полегшення болю у спині, м’язах та суглобах. Унікальна формула зігріваючого гідрогелевого пластиру «Kliфтон Hot Sticker» сприяє швидкому полегшенню болю у спині, шиї та попереку. Використання зігріваючого гідрогелевого пластиру «Kliфтон Hot Sticker» стимулює кровообіг та забезпечує швидке полегшення болю у спині, м’язах та суглобах. Цей пластир сприяє підтриманню нормального рівня зволоженості шкіри завдяки своїй гідрогелевій основі. Зігріваючий пластир «Kliфтон Hot Sticker» має високу   спорідненість до шкіри завдяки слабо кислому рН, завдяки чому не викликає подразнення. Пластир добре тримається на шкірі і зручний у використанні.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

1) поверхня для наклеювання пластиру має бути сухою та чистою;

2) відкрийте фольговану упаковку та дістаньте зігріваючий гідрогелевий пластир «Kliфтон Hot Sticker»;

3) зніміть захисну плівку та приклейте пластир до ураженої ділянки 1 чи 2 рази на добу (частота використання може бути збільшена виходячи із потреби пацієнта у знеболюючому ефекті);

4) запечатувати застібку «zip-lock» треба добре для зберігання залишку пластирів у фольгованій упаковці, щоб запобігти їх висиханню.

Використовувати пластир можна тільки один раз.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

тільки для зовнішнього застосування. Не наклеювати пластир на ділянку біля очей, рота (губ), носа, слизових оболонок, поранень чи ушкоджень шкіри. Не використовуйте цей пластир, якщо ви мали негативні наслідки при контакті із будь-яким видом пластирів. Припиніть використання пластиру відразу ж, якщо з’являться наступні небажані ефекти, а саме: висип, свербіж, почервоніння тощо. Зверніться до лікаря у разі виникнення небажаних ефектів або алергічних реакцій. Вагітним, годуючим та особам, що мали прояви алергічних реакцій (таких як висип, почервоніння тощо) на медикаменти, вироби медичного призначення або косметичні вироби треба проконсультуватись із лікарем перед початком використання пластиру. Особам, хворим на діабет та особам із порушеннями периферичного кровообігу також слід проконсультуватись із лікарем перед початком використання пластиру. Дітям можна використовувати пластир тільки під наглядом дорослих. Пластир може не клеїтись до шкіри, якщо місце наклеювання вологе або змащене жировою речовиною, також пластир не буде контактувати зі шкірою та проявляти свою дію через волосся або одяг.

Компанія-виробник не несе жодної відповідальності у разі виникнення небажаних реакцій або наслідків використання у разі, якщо виріб було використано не за призначенням  та інструкцією.

Перед тим, як приймати душ чи ванну, зніміть пластир та промийте місце наклеювання  за допомогою мила, щоб запобігти відчуттю печіння, що може виникнути під час контакту  із гарячою водою. Будь-ласка, використовуйте теплу воду замість гарячої під час прийняття душу чи ванни, поки продовжуєте терапію із використанням пластирей.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

виріб зберігають в сухому місці у щільно закритому пакеті при кімнатній температурі.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

3 роки.

ВИРОБНИК:

ПАТ «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74.

Виготовлено LABOTTACH CO., LTD. (Songdo Brc Smart Valley B-1013~15) 30,

Songdomirae-Ro, Yeonsu-Gu, Incheon City, 406-840 Rep Of Korea («Сонгдо  Біерсі Смарт Веллі B-1013~15» 30, Сонгдоміра-Ро, Йонсу-Гу, Місто Інчхон,  406-840, Корейська Республіка) для ПАТ «Фармак», Україна.