Пшик 2,1 % для вагітних і годуючих (1)
Пшик 2,1 % для вагітних і годуючих (1)
Пшик 2,1 % для вагітних і годуючих

Виріб медичного призначення

Пшик 2,1 % для вагітних і годуючих

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

 • для зменшення набряку слизової оболонки носової порожнини та зняття закладеності носа;
 • для зменшення проявів місцевого запального процесу в носовій порожнині та як засіб для покращення носового дихання;
 • як засіб для щоденного зволоження слизової оболонки носа для збереження її захисних фізіологічних властивостей в умовах підвищеної сухості повітря;
 • для виведення алергенів і гаптенів зі слизової оболонки носа;
 • для полегшення стану пацієнта при гострих та хронічних запальних захворюваннях носоглотки, придаткових пазух носа та носової порожнини різної етіології (риніти, синусити);
 • у складі комплексного лікування та з метою профілактики ГРЗ, ГРВІ, застуди, для очищення слизової оболонки носу від хвороботворних бактерій і вірусів та полегшення стану пацієнта.

Спрей флакон

Інтраназальне застосування

Для дорослих та дітей з 2х років

Завантажити інструкцію до виробу медичного призначення
Орієнтовна ціна в аптеках: ,, грн.
Array ( [548380] => Array ( [0] => 152.60 — 158.60 [1] => https://tsinanaliky.com.ua/catalog/75-pshik-21-dlya-vagitnikh-i-goduyuchikh ) )
Замовити на:

Торгова назва

Спрей назальний з морською водою «Пшик» 2,1 % для вагітних і годуючих.

 

Опис

прозорий безбарвний або жовтуватий розчин.

Форма випуску

спрей назальний.

1 алюмінієвий флакон під тиском об’ємом 50 мл (ml).

СКЛАД

100 г (g) спрею містять 100 г (g) стерильної гіпертонічної морської води (розведеної до гіпертонічної концентрації (2,1 %) водою очищеною), з додаванням 0,025 % алое та 0,025 % ромашки.

Спрей назальний з морською водою «Пшик» 2,1 % для вагітних і годуючих створений на основі морської води з Гульмарсфьорден/Gullmarsfjorden, який являє собою 25-кілометровий морський фіорд, розташований на західному узбережжі Швеції, з якого водозбір здійснюється з глибини 32 м (m) нижче рівня моря. Після заповнення алюмінієвого флакону кінцевий продукт стерилізується з гарантією стерильності протягом всього терміну зберігання.

СПРЕЙ НАЗАЛЬНИЙ З МОРСЬКОЮ ВОДОЮ «ПШИК» 2,1 % ДЛЯ ВАГІТНИХ І ГОДУЮЧИХ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ

 • для зменшення набряку слизової оболонки носової порожнини та зняття закладеності носа;-           для зменшення проявів місцевого запального процесу в носовій порожнині та як засіб для покращення носового дихання;-           як засіб для щоденного зволоження слизової оболонки носа для збереження її захисних фізіологічних властивостей в умовах підвищеної сухості повітря;-           для виведення алергенів і гаптенів зі слизової оболонки носа;-           для полегшення стану пацієнта при гострих та хронічних запальних захворюваннях носоглотки, придаткових пазух носа та носової порожнини різної етіології (риніти, синусити);-           у складі комплексного лікування та з метою профілактики ГРЗ, ГРВІ, застуди, для очищення слизової оболонки носу від хвороботворних бактерій і вірусів та полегшення стану пацієнта;-           при інфекційних захворюваннях носа та носоглотки в осінньо-зимовий період;-           у осіб, які страждають на часті риніти і синусити, регулярне використання спрею назального з морською водою «Пшик» 2,1 % для вагітних і годуючих дозволяє скоротити застосування лікарських препаратів;-           для очищення слизової оболонки носа від пилу, алергенів та інших факторів забруднення повітря;-           для збереження фізіологічних характеристик слизової оболонки носа особам, що живуть і працюють у приміщеннях з кондиціонером та/або центральним опаленням у змінених мікрокліматичних умовах;-           у осіб, у яких слизова оболонка верхніх дихальних шляхів постійно піддається шкідливим впливам;-           для підготовки до введення в порожнину носа лікарських засобів (для поліпшення їх всмоктування);-           догляд за носовою порожниною після хірургічних втручань, для відновлення фізіологічного стану слизової оболонки.

ВЛАСТИВОСТІ СПРЕЮ НАЗАЛЬНОГО З МОРСЬКОЮ ВОДОЮ «ПШИК» 2,1 % ДЛЯ ВАГІТНИХ І ГОДУЮЧИХ

 • знімає закладеність носа і відчуття тиску в носових пазухах;
 • зменшує набряк слизової оболонки носової порожнини;
 • покращує функцію миготливого епітелію, що посилює резистентність слизової оболонки порожнини носа та придаткових пазух до проникнення хвороботворних бактерій і вірусів;
 • сприяє очищенню слизової оболонки носа від пилу, алергенів та інфікованого назального секрету;
 • сприяє розрідженню слизу і нормалізації його утворення келихоподібними клітинами слизової оболонки носа;
 • допомагає відновити прохідність і нормальне функціонування дихальних шляхів, прискорює одужання під час захворювань носоглотки та придаткових пазух носа;
 • екстракти алое та ромашки, які входять до складу спрею, допомагають зняти подразнення носових ходів завдяки зволожуючим та знеболюючим властивостям, а також освіжають дихання;
 • допомагає у нормалізації рН назального секрету;
 • не містить у своєму складі консервантів;
 • являє собою стерильний продукт.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Переконайтеся, що насадка приєднана. Тримаючи флакон під будь-яким кутом, акуратно та послідовно вставте сопло в кожну ніздрю.

Для зрошення швидко натисніть на розпилювач, утримуючи 1-2 секунди, і трохи зачекайте, доки засіб не подіє, а потім прочистіть ніс, обережно видихаючи повітря через нього.

Для промивання нахиліть голову в один бік, вставте сопло в ніздрю, натисніть і утримуйте, поки рідина не почне витікати з носа. Не відхиляйте голову назад – це може призвести до попадання розчину до горла і викличе дискомфорт. Однак це не заподіє шкоди Вашому здоров’ю.

Завдяки хімічному складу та концентрації тривалість і кратність використання спрею назального з морською водою «Пшик» 2,1 % для вагітних і годуючих не обмежені, виріб є безпечним при тривалому застосуванні, не викликає звикання.

СПРЕЙ НАЗАЛЬНИЙ З МОРСЬКОЮ ВОДОЮ «ПШИК» 2,1 % ДЛЯ ВАГІТНИХ І ГОДУЮЧИХ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ

для вагітних і у період годування груддю.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Використання засобу більш ніж однією особою може викликати поширення інфекції, тому після кожного застосування слід вимити наконечник насадки з милом та ополоснути гарячою водою.

Не використовувати при гіперчутливості/алергії до екстрактів ромашки або алое.

Спрей назальний з морською водою «Пшик» 2,1 % для вагітних і годуючих можна застосовувати в період вагітності та годування груддю, дорослим та дітям віком понад 2 роки.

Спрей назальний з морською водою «Пшик» 2,1 % для вагітних і годуючих  не впливає на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами та роботі з іншими механізмами.

 

Повідомлення про будь-який серйозний інцидент, який стався з медичним виробом

Для забезпечення подальшого ефективного та безпечного застосування медичного виробу, просимо повідомляти про побічні ефекти та інциденти, виявлені у процесі застосування цього медичного виробу, оператору ринку: АТ «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 63, тел. +38 (044) 239 19 40.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Спрей назальний з морською водою «Пшик» 2,1 %  для вагітних і годуючих зберігати при температурі від +15 °С до +30 °С. Захищати від сонячного світла.

Флакон під тиском: при нагріванні може вибухнути. Не проколювати і не кидати у вогонь після використання. Тримати подалі від жару, гарячих поверхонь, іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Не палити. Не піддавати дії температури, що перевищує 50 °С.

Не розпилювати в очі.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

3 роки з дати виготовлення. Використати до дати, зазначеної на упаковці та флаконі.

ВИРОБНИК

АТ «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 74.

Виготовлено Аурена Лабораторіс ЕйБі, Фьярвіксваген 22, ЕсІ-653 50 Карлстад, Швеція/Aurena Laboratories AB, Fjarrviksvagen 22, SE-653 50 Karlstad, Sweden  для АТ «Фармак», Україна.

Лікарські препарати зі схожою фармакологічною дією:

всі лікарські форми:

Пшик 2,1 % для вагітних і годуючих

Вибрати

Пшик 0,9 % для дітей

Вибрати

Пшик 0,9 % для дорослих

Вибрати

Пшик 2,1 % гіпертонічний

Вибрати