Дієтична добавка

Віаль® вітаміни для очей

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО СПОЖИВАННЯ:

дієтична добавка «Віаль® вітаміни для очей» допомагає доповнити раціон людини біологічно активними речовинами, необхідними для нормального функціонування тканин ока. «Віаль® вітаміни для очей» може використовуватися:

 • з метою створення оптимальних дієтологічних умов, що сприятимуть збереженню гостроти зору та здоров’я очей;
 • при потребі доповнити раціон харчування активними речовинами, що допомагають захистити організм від надмірної кількості вільних радикалів;
 • при застосуванні контактних лінз;
 • під час періоду відновлення після офтальмологічних операцій;
 • при порушеннях адаптації зору до умов недостатнього освітлення;
 • при втомі очей внаслідок їхнього перевантаження (тривалого читання, тривалої роботи з персональним комп’ютером, тривалого керування автотранспортом, впливу яскравого освітлення).

Капсули

Пероральне застосування

Для дорослих та дітей з 12 років

Завантажити листок-вкладення до дієтичної добавки
Замовити на:

Склад

L-аскорбінова кислота (вітамін С), екстракт  квіток чорнобривців прямостоячих (Tagetes erecta L.), що містить 40 % лютеїну та 4 % зеаксантину, риб’ячий жир (включаючи омега-3: докозагексаєнову кислоту – ДГК та ейкозапентаєнову кислоту – ЕПК), рибофлавін (вітамін В2), ретинолу пальмітат (вітамін А), загусник (бджолиний віск), емульгатор (соєвий лецитин), рафінована соєва олія, желатин, зволожувальний матеріал (гліцерин), барвник (оксиди та гідроксиди заліза), оксид цинку.

Склад:на 1 капсулу 485 мг
Вітамін С80 мг
Риб’ячий жир, що містить Омега-3 поліненасичені жирні кислоти: ДГК  22,5 мг та ЕПК  5 мг на 1 капсулу.50 мг

 

Екстракт  квіток чорнобривців прямостоячих (Tagetes erecta L.), що містить:

–                     лютеїн

–                     зеаксантин

50 мг

 

20 мг

2 мг

Цинк10 мг
Вітамін В21,4 мг
Вітамін А160 мкг

«Віаль® вітаміни для очей» є оригінальною та якісною дієтичною добавкою до харчування, що містить Омега-3 поліненасичені жирні кислоти, антиоксиданти та цинк, які сприяють збереженню гостроти зору та зменшують ризик розвитку дегенеративних змін у сітківці.

Каротиноїди. Каротиноїди є присутніми в макулі та в інших тканинах ока (в судинній оболонці та в циліарному тілі) і називаються макулярними пігментами, що забезпечують захист сітківки та попереджають посилення процесу окислювального ушкодження клітин ока. Каротиноїди фільтрують шкідливі високоенергетичні сині довгі хвилі світла (ультрафіолет), тим самим захищаючи очі. Лютеїн і зеаксантин допомагають зберегти гостроту зору.

Лютеїн є найважливішою складовою дієтичної добавки «Віаль® вітаміни для очей», так як організм людини не може синтезувати його самостійно, і при певних умовах (нерегулярне харчування, недостатній вміст у раціоні фруктів, овочів, риби, рослинних олій тощо) виникає ризик дефіциту лютеїну в організмі людини, що негативно впливає на зорову функцію. Лютеїн і зеаксантин, що входять до складу «Віаль® вітаміни для очей», отримують з  натурального екстракту квіток чорнобривців прямостоячих.

 Лютеїн:

 • сприяє зміцненню кровоносних судин ока
 • має антиоксидантну дію – сприяє зменшенню пошкодження тканин ока вільними радикалами
 • захищає сітківку ока від агресивного ультрафіолетового випромінювання
 • допомагає тканинам ока при кисневій недостатності
 • сприяє запобіганню виникнення так званої «курячої сліпоти»
 • знижує негативні наслідки професійної втоми очей

Зеаксантин:

 • впливає на правильне функціонування органу зору
 • доповнює і підсилює дію лютеїну, як антиоксидант нейтралізує вільні радикали в сітківці ока
 • зміцнює тонкі капіляри сітківки
 • захищає жовту пляму (макулу) ока від дегенерації
 • сприяє зняттю симптомів втоми очей
 • покращує здатність бачити в темряві

Як антиоксиданти, каротиноїди здатні нейтралізувати вільні радикали (нестабільні молекули), які окислюють і ушкоджують сітківку ока. Лютеїн і зеаксантин сприяють зменшенню ризику пошкодження кришталика ока та виникнення вікової макулярної дегенерації.

Поліненасичені жирні Омега-3 кислоти (ЕПК і ДГК) – це незамінні жирні кислоти, які повинні надходити з їжею або дієтичними добавками у випадку незбалансованої дієти. Омега-3 поліненасичені жирні кислоти відіграють важливу роль для  підтримання життєдіяльності нервових клітин сітківки ока. Омега-3 кислоти сприяють збереженню нормальної функції і гостроти зору, захищають клітини від руйнування, попереджають розвиток «синдрому сухого ока», посилюють та пролонгують ефекти препаратів  штучної сльози.   Вживання Омега-3 кислот допомагає запобігти дегенерації жовтої плями, що може призвести до погіршення зору. Одним з найпростіших шляхів отримати більшу кількість Омега-3 жирних кислот є споживання жирних сортів риби двічі на тиждень, але якщо людина з певних причин не може забезпечити собі регулярного вживання риби, можна доповнити свій раціон дієтичними добавками.

Вітамін В2 регулює окисно-відновні процеси, бере участь в процесах білкового, жирового та вуглеводного обміну, підтриманні нормальної функції органу зору. Додатково Вітамін В2  бере участь у синтезі гемоглобіну та еритропоетину, підвищує вміст глікогену в печінці та покращує її антитоксичну функцію.

Вітамін А сприяє омолодженню популяції усіх клітин організму, стимулює синтез родопсину у сітківці ока, покращує процес регенерації, має антиоксидантну, імуномодулюючу дії.

Вітамін С є однією з основних речовин людського раціону, яка необхідна для нормального функціонування усіх органів та систем. Вітамін С є сильним антиоксидантом, що здатний здійснювати швидкі й зворотні окислювально-відновлювальні перетворення. Сприяє збереженню родопсину в сітківці, зменшує проникність і ламкість капілярів, що особливо важливо при діабетичній ретинопатії.

Цинк сприяє підтримці здорового зору.  Цей мікроелемент є постійною складовою частиною тканин ока і забезпечує його нормальний метаболізм та відновлення кліткових структур. Цинк є необхідним для засвоєння організмом вітаміну Е. Він діє як антиоксидант шляхом складних механізмів. Цинк – це природний активатор більш ніж 200 ферментів.

«Віаль® вітаміни для очей» містить збалансований склад вітамінів: вітамін А покращує регенерацію сітківки та колірне сприйняття, вітамін В2 регулює окисно-відновні процеси в оці, а вітамін С посилює ефективність дії всіх антиоксидантів та перешкоджає підвищенню ламкості капілярів.

Рекомендації до споживання

дієтична добавка «Віаль® вітаміни для очей» допомагає доповнити раціон людини біологічно активними речовинами, необхідними для нормального функціонування тканин ока. «Віаль® вітаміни для очей» може використовуватися:

 • з метою створення оптимальних дієтологічних умов, що сприятимуть збереженню гостроти зору та здоров’я очей;
 • при потребі доповнити раціон харчування активними речовинами, що допомагають захистити організм від надмірної кількості вільних радикалів;
 • при застосуванні контактних лінз;
 • під час періоду відновлення після офтальмологічних операцій;
 • при порушеннях адаптації зору до умов недостатнього освітлення;
 • при втомі очей внаслідок їхнього перевантаження (тривалого читання, тривалої роботи з персональним комп’ютером, тривалого керування автотранспортом, впливу яскравого освітлення).

Застереження до споживання

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, алергія на рослини сімейства айстрових (Asteraceae).  Не вживати вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям до 12 років.

Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування

дорослим та дітям віком від 12 років вживати по 1 капсулі на добу, бажано під час прийому їжі, з невеликою кількістю води.  Тривалість прийому – за рекомендацією лікаря.

Форма випуску

по  15 капсул у блістері; по 2 блістери у пачці.

Номер партії (серії) виробництва, кінцева дата споживання (дата закінчення терміну придатності)

вказано на упаковці.

Термін придатності

24 місяці.

Умови зберігання

при  кімнатній температурі в сухому місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Виробник

«НОРД ФАРМ» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ,          02-672,  м. Варшава, вул. Доманевська 37, приміщення № 2.43, Польща.

Замовник (прийняття претензій)

ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе, 63, м. Київ,  04080, Україна.  Тел.: +38044 496 87 87.