Дмитро Грищенко

Дмитро Грищенко

Директор з фінансів

Дмитро Грищенко працює фінансовим директором АТ «Фармак» з 2021 року. До цього понад 16 років обіймав керівні посади у сфері фінансового менеджменту та працював у таких компаніях як InBev, Knauf та Danone.

У «Фармак» Дмитро відповідає за побудову і реалізацію результативної фінансової стратегії, вдосконалення бюджетного, податкового та фінансового планування, а також за управління фінансовими потоками, оптимізацію бізнес-процесів і підтримання фінансової стабільності для досягнення бізнес цілей компанії.

За час своєї роботи в міжнародних компаніях, Дмитро керував проєктами зі створення важливих складових системи фінансового менеджменту, таких як звітність USGAAP, розвиток циклу бізнес-планування та аналізу ефективності. Відповідав за впровадження крос-функціонального інструменту управління Beyond Budget та системи SAP, що забезпечило команду потужними аналітичними інструментами, дозволило автоматизувати основні процеси та підняти компанію на наступний рівень організаційної ефективності. Також Дмитро брав участь у проєктах місцевих та міжнародних приватних інвестиційних фондів.

З відзнакою закінчив Чернігівський технологічний інститут за фахом «Промисловий менеджмент».  У 2018 році здобув ступінь MBA Единбургзької бізнес-школи.