Тетяна Карпова

Тетяна Карпова

Директор з трансформації

Тетяна Карпова відповідає за стратегічне планування, розробку економічних моделей, впровадження та дотримання політики управління проектами всіма підрозділами компанії. В зону відповідальності Тетяни входить оцінка змін, ініціатив, проектів, що впливають на додаткову вартість підприємства, визначення ефективності функціонування бізнес-процесів, управління бізнес-ризиками та управління змінами. Тетяна організовує процеси проведення аналітики по всім діючим проектам компанії та реінжинірингу ефективності функціонування бізнес-процесів. Відповідає за розробку та підтримку портфеля стратегічних трансформаційних ініціатив.

Тетяна Карпова має суттєвий досвід роботи у сфері розробці корпоративних та комерційних стратегій, боротьби з бюрократією, скорочення невиправданих витрат та дублювання зусиль. На посаді керуючого директора в Латинській Америці компанії Philip Morris International Тетяна разом з командою створила автономні крос-функціональні групи на основі нових методів роботи (Lean, Design Thinking й Agile), які сприяли позитивним змінам в культурі організації та підвищення ефективності бізнесу.

Тетяна успішно закінчила Київський національний економічний університет та Київський національний лінгвістичний університет, навчалась в Вітон коледжі в США та  має ступінь MBA, отриману в Міжнародному інституті розвитку менеджменту (IMD), Лозанна, Швейцарія.