Вер 01, 2021

«Фармак» автоматизує процедуру підбору персоналу

«Фармак» першим серед українських фармацевтичних компаній впровадив систему SAP SuccessFactors з метою автоматизації найбільш важливих та трудомістких процесів у сфері управління персоналом. Наразі впроваджується новий модуль – SAP SuccessFactors Recruiting.

SAP SuccessFactors Recruiting дозволить охопити та автоматизувати весь процес підбору персоналу: від запуску заявок на пошук людини до її виходу на роботу. Він також дає можливість аналізувати роботу рекрутерів за допомогою метрик HR-ефективності.

HR-фахівці зможуть більш ефективно працювати з базами резюме, вести облік внутрішніх та зовнішніх кандидатів, формувати групи найбільш релевантних претендентів згідно заявки на підбір персоналу та зберігати результати проведених співбесід. Такий підхід значно скоротить трудовитрати на пошук спеціалістів та пришвидшить закриття вакансій.

 «Активно цифровізуючи бізнес, «Фармак» велику увагу приділяє автоматизації HR процесів. Вже три роки в нас працює модуль SAP SuccessFactors, який перевів в онлайн постановку, каскадування та погодження цілей, щорічне оцінювання за корпоративними та управлінськими компетенціями, формування індивідуальних планів розвитку та кадрового резерву. У минулому році почали вводити модуль, який автоматизує навчання персоналу. Це дозволить спростити і прискорити процес набуття нових знань та перейти від паперових носіїв до управління цифровими даними. А також – розвивати E-Learning з елементами гейміфікації, зробивши навчання більш гнучким та результативним.  Наразі запроваджуємо автоматизацію рекрутингу для ще більшої ефективності та вивільнення часу HR-спеціалістів на інші стратегічні задачі», – зазначила Вікторія Кондрашихіна, директорка з персоналу компанії «Фармак».

Назад до новин

Ще більше новин