ПАТ «Фармак» у складі Консорціуму наукових установ та промислових партнерів із ЄС та США розпочало реалізацію проекту ORBIS у межах програми наукових грантів Європейської Комісії «Горизонт-2020».

Суть проекту полягає в обміні науковим досвідом та інноваціями задля покращення та пришвидшення розробки й дослідження лікарських засобів на початкових етапах з особливою увагою на процеси та технології.

 

На перший рік проекту заплановано стажування дев’яти наукових фахівців від ПАТ «Фармак» на базах європейських наукових закладів-учасників Консорціуму. З червня 2018 року в лабораторіях ПАТ «Фармак» стажуватимуться вісім науковців із європейських університетів.

Загалом у проекті ORBIS від ПАТ «Фармак» візьмуть участь 43 учасники.

Це вже другий проект після проекту VAHVISTUS на ПАТ «Фармак», що фінансується Єврокомісією в межах програми «Горизонт-2020».

«У межах цих проектів найкращі працівники наукових установ та виробничих компаній спільно працюватимуть над покращенням технологічного профілю обраних молекул. У процесі реалізації наукових задумів буде використано синергію знань та досвіду європейських і американських галузевих наукових експертів у сфері синтезу біологічно-активних сполук, розробці та дослідженні лікарських форм, а також вивченні наноструктур. І ми з гордістю можемо сказати, що участь української фармацевтичної компанії «Фармак» у подібних проектах – це безпрецедентний факт в історії розвитку національної фармацевтичної науки та практики, що відкриває нові наукові горизонти та є платформою для обміну ідеями та професійним досвідом», – зазначив Олег Сяркевич, член Наглядової ради ПАТ «Фармак».

Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.