ПАТ «Фармак» залишається лідером вітчизняного ринку лікарських засобів за результатами I кварталу 2018 року

 

ПАТ «Фармак» збільшило продажі лікарських засобів на 18,35%

 

За результатами I кварталу 2018 року ПАТ «Фармак» збільшило продажі на 18,35% до 1,1 млрд грн проти І кварталу 2017 року. Дані Proxima Research.

«Ось уже вісім років поспіль "Фармак" – лідер на фармацевтичному ринку країни*. Таких результатів Компанія досягла завдяки якості та інноваціям. За останні сім років "Фармак" спрямував 2,8 млрд грн на розвиток та модернізацію виробництва. Сьогодні все обладнання Компанії – високотехнологічне та ультрасучасне. Виробничі лінії відповідають вимогам GMP, ISO. У фокусі "Фармак" – виробництво інноваційних біотехнологічних продуктів. Як-от "Фленокс", інсулін та його аналоги, рентгено-контрастні препарати. Водночас ми продовжуємо виробляти базові лікарські засоби, які наявні на ринку вже не один десяток років», – зазначив Володимир Костюк, т. в. о. виконавчого директора ПАТ «Фармак».

Інші новини

ПАТ «Фармак» та НДІ інтелектуальної власності підписали Резолюцію щодо рекомендацій подальшої роботи над Законопроектом № 7538

10 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему "Запобігання зловживання правами інтелектуальної власності в контексті патентної реформи"

ПАТ «Фармак» захищатиме своє ексклюзивне право на використання добре відомої назви лікарського засобу «Корвалол» у Верховному суді

Київський апеляційний господарський суд за апеляційною скаргою Фармацевтичної фірми «Дарниця» скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «КОРВАЛОЛ CORVALOLUM».

ПАТ «Фармак» отримав сертифікат GMP європейського регуляторного органу HALMED (республіка Хорватія)

У європейській базі EMA розміщено сертифікат GMP, виданий регуляторним органом Хорватії за результатами інспектування ПАТ «Фармак», що проходило в період з 18 по 22 грудня 2017 року.