Перемога в конкурсі «Best CIO 2011»

Злагоджена робота інформаційних систем дозволяє забезпечувати ефективність бізнес-процесів та максимально ефективно керувати компанією. Приємно, що роботу ІТ-інфраструктури «Фармак» високо оцінили експерти престижного щорічного конкурсу «Best CIO 2011».

За вагомий внесок в розвиток ІТ-інфраструктури компанії «Фармак» авторитетне журі конкурсу присудило керівникові ІТ-підрозділу Георгію Кондрашихіну звання кращого керівника департаменту інформаційних технологій в галузі охорони здоров’я та фармацевтики.

Конкурс «Best CIO 2011» проводився видавництвом «Компьютерное Обозрение» за підтримки корпорації Microsoft. Партнерами проекту виступили компанії Hewlett-Packard, Intel, Dell, EMC, IBM, «СІТРОНІКС Інформаційні Технології» та De Novo. Цьогоріч за звання кращого ІТ-менеджера змагалися 92 спеціалісти українських та міжнародних компаній різних галузей. Перемогу отримали найкращі спеціалісти.  

«Головним пріоритетом в роботі ІТ-підрозділу компанії «Фармак» є впровадження нових технологічних рішень, що є оптимальними з точки зору затрат та користі, яку вони приносять компанії. Головними та наймасштабнішими проектами, які нам вдалося реалізувати у 2011 році, є впровадження системи SAP ERP, а також проект зі стандартизації клієнтського програмного забезпечення та підписання корпоративної угоди з компанією Microsoft», - розповідає Георгій Кондрашихін.

Сьогодні в ІТ-підрозділі «Фармак» працює 25 спеціалістів. Щодня кожен з них робить усе, щоб інформаційні системи компанії працювали чітко та злагоджено.
 

Інші новини

«Фармак» запустив освітній проект Farmak_Lab

Понад 30 студентів та викладачів провідних вишів країни підвищили свій рівень знань і побачили, як працює сучасна фармацевтична компанія, завдяки новому проекту ПАТ «Фармак» – Farmak_Lab.

ПАТ «Фармак» прийняв високих гостей Поважної ради «Ордена Святого Пантелеймона»

У «Фармак» відбулося чергове розширене засідання ПОВАЖНОЇ РАДИ Відзнаки за професіоналізм та милосердя «ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА».

ПАТ «Фармак» виступило співорганізатором найбільшого в Україні радіологічного форуму, який відвідали понад 600 лікарів із семи континентів

28–30 березня 2018 року в Конференц-холі «Ірпінь» пройшов 6-й Національний конгрес із міжнародною участю «Радіологія в Україні-2018». Одним із партнерів заходу виступило ПАТ «Фармак».