Гадолерий® (1)
Гадолерий® (2)
Гадолерий® (3)
Гадолерий® (4)
Гадолерий® (5)
Гадолерий® (6)
Гадолерий® (1)
Гадолерий® (2)
Гадолерий® (3)
Гадолерий® (4)
Гадолерий® (5)
Гадолерий® (6)

Рецептурный лекарственный препарат

Гадолерий®

Действующее вещество: Гадобутрол

Лекарственное средство применяется в диагностических целях. Гадолерий® показан взрослым, подросткам и детям всех возрастов (в том числе доношенным новорожденным) для:

  • Улучшение контрастности изображения во время краниальной и спинальной МРТ.
  • Улучшение контрастности изображения во время МРТ печени или почек у пациентов с подозреваемыми или подтвержденными очаговыми повреждениями с целью их классификации в качестве доброкачественных или злокачественных.
  • Улучшение контрастности изображения при магнитно-резонансной ангиографии (МРА).

Гадолерий® может также применяться во время магнитно-резонансных исследований патологических образований всего тела.

Гадолерий® облегчает визуализацию аномальных образований или повреждений и позволяет дифференцировать здоровые и патологические ткани.

Раствор для инъекций

Внутривенное введение

Для взрослых и детей с рождения

Загрузить инструкцию для применения лекарственного средства

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 03.04.2023 № 622

Реєстраційне посвідчення UA/19965/01/01

Дата обновления инструкции. 03.04.2023.

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.