Гипноранум® (1)
Гипноранум® (2)
Гипноранум® (3)
Гипноранум® (1)
Гипноранум® (2)
Гипноранум® (3)

Рецептурный лекарственный препарат

Гипноранум®

Действующее вещество: Севофлуран
  • Индукция и поддержание общей анестезии у взрослых пациентов и детей при стационарных и амбулаторных операциях.

Раствор

Ингаляции

Для взрослых и детей с рождения

Загрузить инструкцию для применения лекарственного средства
Заказать на:

Инструкция к применению: Гипноранум®

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 23.05.2023 № 937

Реєстраційне посвідчення UA/20037/01/01

Дата обновления инструкции. 23.05.2023.

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.