Рецептурный лекарственный препарат

Золмигрен Спрей

ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ:

  • Купирование приступа мигрени с аурой и без ауры.

Спрей назальный

Интраназальное применения

Для взрослых с 18ти лет

Загрузить инструкцию для применения лекарственного средства
2,5 мг Ориентировочная стоимость в аптеках:
5 мг Ориентировочная стоимость в аптеках:
Данные с сайта tsinanaliky.com.ua
Заказать на:

все лекарственные формы:

Золмигрен Спрей

Выбрать

Золмигрен®

Выбрать

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.