Июл 29, 2021

5 школьных проектов реализуют в пределах платформы «Екошкола»

Статья на языке оригинала

IMG_4132

Наприкінці навчального року в «Екошколі» в рамках проєкту, заснованого компанією «Фармак», нагородили випускників. Протягом навчання учні вивчали теми енергозбреження, зміни клімату, біорізноманіття тощо і навчалися основ проєктного менеджменту. Школярі за повний курс навчання підготували власні проєкти для своїх шкіл і отримали мінігранти на реалізацію найкращих ідей. Цього року реалізують 5 проєктів у різних куточках України.

 

«Для школярів ще один навчальний рік позаду. Попереду канікули і реалізація заявок у школах. Ми радіємо, що десятки учнів отримали нові знання і зможуть їх застосувати, реалізовуючи власні ідеї. Рекуператори, сонячні панелі, екологічні лабораторії, фонтанчики будуть встановлені у школах завдяки старанням учнів. Ідеї, які вони запропонували, а ми підтримали. Ми віримо, що маленькі перемоги наших учнів сьогодні надихнуть їх на масштабування своїх ідей у майбутньому», – коментує Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій АТ «Фармак».

Першість здобув проєкт «Шкільне подвір’я – дзеркало мого мікрорайону» учнів з міста Полонне, що на Хмельниччині. Планують створити сонячне дерево на території гімназії з екологічно чистих матеріалів і обладнати сонячними панелями. Під його гілками розташують лавки для відпочинку і зроблять виходи для зарядки телефонів і планшетів. Також проєкт передбачає створення стенду з інформацією про червонокнижних тварин і рослини Хмельниччини. Команда отримає 25 тисяч гривень на реалізацію проєкту та менторську підтримку експертів протягом усієї його реалізації.

Друге місце отримали учні з села Дубриничі Закарпатської області. Проєкт «EcoLab для всіх», що має на меті побудувати простір для проведення екологічних досліджень у школі.

Третє місце посів проєкт «Рекуперація. Енергозбереження» команди з міста Ладижин Вінницької області, що передбачає встановлення рекуператорів тепла у шкільних класах.

Додатковими грантами відзначили проєкти «Еколабораторія GreenSchool» з міста Запоріжжя та «Безконтактний питний фонтанчик з модулем видачі в пляшку» з міста Шостки.

«Ми радіємо, що школи як великих міст, так і маленьких сіл бачать проблеми, пов’язані з навколишнім середовищем. І, що надважливо, вони готові діяти. Починаючи з того, що дізнаються більше про ці проблеми, навчаючись в «Екошколі» і закінчуючи написанням власних проєктів. Ми прагнемо, щоб діти зрозуміли та відчули на власному досвіді, що їхня думка має значення, що вони впливові, що вони рушії змін», – говорить Оксана Кравченко, виконавча директорка ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля».

 

https://gazeta.ua/articles/life/_5-shkilnih-proyektiv-realizuyut-u-mezhah-platformi-ekoshkola/1042497

Назад к Фармак в СМИ

Ещё больше публикаций