Окт 18, 2022

«Фармак» поддерживает научное сообщество Шосткинского общества

Оригинал

photo1666098825

На початку вересня Шостка відсвяткувала 283 роки від дня заснування. П’ять років поспіль «Фармак» відзначав День міста разом з шосткинцями, організовуючи спортивне свято «Біг для здоров’я». Цьогоріч у Шостці не було масштабних святкувань з міркувань безпеки, тож традиційний забіг було скасовано. Кошти на проведення забігу були направлені на закупівлю техніки для Шосткинської міської філії Малої академії наук. І тепер там з’явилась власна відеостудія.

«Ми стали більш сучасними та технологічними. Дякуючи Благодійному фонду Родини Жебрівських та компанії «Фармак», вихованці Шосткинської МАН отримали свою мобільну відеостудію. Відтепер ми зможемо розширити перелік напрямів надання освітніх послуг дітям, брати участь у суспільному житті громади та різноманітних конкурсах. Особливо зрадіють вихованці телестудії «МАН-продакшен». Зафільмувати досліди для Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, взяти інтерв’ю, підготувати відеоролики до участі в «GENIUS Olympiad Ukraine» та багатьох інших конкурсах – уже не мрія, а реальність, до якої можна доторкнутись», – коментує Сергій Запівахін, керівник Шосткинської МАН.

Вже кілька років поспіль «Фармак» підтримує Малу академією наук України. У 2020 році було підписано Меморандум про співпрацю. Мета меморандуму – консолідувати зусилля на підтримку талановитих учнів та збільшення наукового потенціалу України. Компанія проводить для учнів МАН України профорієнтаційні та навчальні заходи. Також «Фармак» став партнером Музею науки Малої академії Наук у м. Києві. Це перший в Україні інтерактивний музей, що розповідає про науку простими словами та не забороняє торкатися експонатів. Тут можна рухати, чавити і навіть випробовувати на міцність експонати. І все для того, щоб учні могли зрозуміти наукові явища.

«Фармак» через ряд ініціатив сприяє тому, аби талановита молодь навчалася та самореалізовуватися в Україні, мала усі інструменти для наукової та практичної діяльності. Молодь – це наше майбутнє, і яким воно буде – залежить в тому числі від держави та бізнесу», – зазначив Василь Кушнірук, керівник заводу «Фармак» із виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів у м. Шостка.

Назад к Фармак в СМИ

Ещё больше публикаций