Діана

Діана

Керівник медико-регуляторного департаменту

Повернутися до історій успіху

Про цілі

Зараз ми вступили в період змін у Компанії. Моя ціль як керівника, за яким люди і процеси – гармонійно трансформувати роботу служби для можливості забезпечити незмінно високу результативність процесів, відкриваючи нові можливості для розвитку наших людей. Наші процеси інтелектуально-документальні, тому від розвитку й самомотивованості людей залежить досить багато. Крім того, ставимо завдання посилення технічної й електронної підтримки документообігу в нашому процесі.


Кар’єрні досягнення, якими  найбільше пишаюся

Результатів за всі ці роки дійсно немало, але особливо пишаюсь створенням Департаменту реєстрації й командою, яку ми змогли зібрати і виростити тут, команду професіоналів і команду чудових людей. Авторитет нашої служби в Компанії зараз дійсно високий. І цьому є пояснення – злагоджена робота і висока мотивація дала можливість нам протягом тривалого часу забезпечувати високу результативність процесу, що дало змогу не тільки ефективно підтримувати присутність на ринку всіх наших продуктів, але й бути лідером серед вітчизняних підприємств у розробці нових продуктів.


Про найскладніший етап кар’єри

Перші роки роботи в лабораторії контролю якості. Я працювала на вхідному контролі сировини й матеріалів. Фармак тоді «переходив» від заводу ім. Ломоносова (із синтезом субстанцій) до виробництва готових лікарських форм. Переходив глобально – технічно, документально, а головне – переходив ментально. Нас, молодих, було зовсім мало, працювали дуже інтенсивно – морально було нелегко.
Але з висоти сьогоднішнього дня я розумію, що той час на «Фармак» був напевно одним із найщасливіших у моєму робочому житті.


Що мотивує в роботі

Працювати допомагає самомотивація – кращого способу поки що не придумано.

Кар’єрний шлях:

1996 р. Інженер, відділ контролю якості, 1996 р.

2002 р. Начальник сектору, Центральна лабораторія дослідних та експериментальних робіт

2004 р. Керівник департаменту з розробки та реєстрації

2011 р. Керівник департаменту реєстрації та регуляторних вимог

2018 р. Керівника медико-регуляторного департаменту