Три слова, які найкраще характеризують нашу компанію

Мабуть, вистачить і одного слова для характеристики ПАТ «Фармак», а саме – «лідер». Наша компанія є лідером фармацевтичного ринку України, одним із лідерів у кількості експортованої фармацевтичної продукції серед вітчизняних компаній та лідер у інвестиціях. Бути працівником «Фармак» – означає відчувати впевненість у своєму майбутньому.


Про риси характеру, якими має володіти фахівець «Фармак»

Наполегливість – це риса № 1. Кожен може у своїй роботі зіштовхнутися з невдачею, помилками, але це аж ніяк не має стати причиною зупинки, потрібно наполегливо прямувати до своєї мети. Вміння сприймати критику – ця риса допомагає звертати увагу, де саме вкрай необхідне вдосконалення.
Здатність зосереджуватися на досягненні мети – можна досягти небаченого прогресу, якщо поставити чітку ціль.


Що найбільше ціную у своїх колегах

Окрім високого рівня кваліфікації та віддачі роботі на всі 100%, найбільш цінним у моїх колег, для мене, є їхнє вміння допомагати. Коли ще був новим працівником у своєму відділі, я наштовхувався на низку труднощів, які без проблем вдавалося подолати з їхньою допомогою. Така риса єднає колектив, сприяє кращому та швидшому вирішенню всіх завдань.


Про найбільший виклик на роботі

Впродовж кількох років я працював у цеху (безпосередньо на виробництві), і дуже хотілося відкрити для себе щось нове. На той час для мене був надзвичайно великий виклик відмовитися від звичних речей, всього, що мені уже було відоме, і піти у відділ, де все потрібно було вивчати з нуля, звикати до нових колег та опановувати нову роботу. Спочатку було дуже важко, але результат, який я отримав, був того вартий.


Поради студентам, які тільки розпочинають будувати свою кар’єру

Раджу завжди навчатися та розвивати себе. Фармацевтична компанія – це величезний «механізм» різних відділів зі своєю специфікою роботи, які тісно пов’язані один з одним. Для якісної роботи, окрім власного профілю, потрібно вникати і в інші. Знання ніколи не бувають зайвими, але як для саморозвитку, так і для професійного росту необхідно багато читати й не зупинятися на вже здобутому.