Привіт. Мене звати Ярослав, я працюю старшим інженером з управління ризиками. Вперше в компанію “Фармак” я потрапив на переддипломну практику, ще коли був студентом 4 курсу НУХТу кафедри біотехнологій. Саме тоді поставив собі за мету працювати у “Фармак.”

У своїх дипломних проектах я вивчав стійкість мікроорганізмів до антибіотиків, створював лікарські засоби для подолання їх резистентності. Присвятив чимало часу науковій роботі щодо біосинтезу поверхнево-активних речовин на промислових відходах.

Я отримував пропозиції з інших підприємств, проте прагнув досягти своєї мети та працювати саме у компанії «Фармак». Одразу після закінчення навчання я надіслав резюме, пройшов декілька співбесід і був прийнятий у команду лабораторії мікробіологічного контролю компанії «Фармак».

На новому робочому місці почав із детального вивчення документації за напрямком та відвідування виробничих дільниць, лабораторій. На посаді “зсередини” вивчав процеси виготовлення лікарських засобів. Після того, як опанував тонкощі виготовлення лікарських засобів, мене перевели на посаду провідного інженера відділу контролю якості, де я підтримував процеси відбору проб і займався аутсорсинговою діяльністю лабораторій з контрактними та державними лабораторіями, переконтролем тощо.

Через два роки продовжив своє кар’єрне зростання уже на посаді старшого інженера з управління ризиками, де нині співпрацюю з більшістю підрозділів підприємства, допомагаючи їм тримати ризики під контролем та проактивно реагувати на небезпеки для якості. Крім того, я приймаю активну участь у впровадженні нових ризик-орієнтованих підходів до процесів у системи якості підприємства з провідними світовими експертами фармацевтичної галузі. ⠀

Моя робота — це покликання і я радий, що маю змогу працювати саме тут, у компанії моєї мрії!