Дипрофол® ЭДТА 1% (1)
Дипрофол® ЭДТА 1% (2)
Дипрофол® ЭДТА 1% (1)
Дипрофол® ЭДТА 1% (2)

Рецептурный лекарственный препарат

Дипрофол® ЭДТА 1%

Действующее вещество: Пропофол

ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ:

Как средство общей анестезии кратковременного действия препарат вводят внутривенно для:

  • индукции и поддержания общей анестезии у взрослых и детей в возрасте ˃ 1 месяца;
  • седации при проведении диагностических и хирургических процедур, отдельно или в комбинации с лекарственными средствами для местной или общей анестезии, у взрослых и детей в возрасте ˃ 1 месяца;
  • седации пациентов в возрасте ˃ 16 лет, которым проводится искусственная вентиляция легких в отделении интенсивной терапии (ОИТ).

 

Емульсия

Внутривенное введение

Для взрослых и детей с 1-го месяца

Загрузить инструкцию для применения лекарственного средства
Заказать на:

Формы выпуска

Дипрофол® ЭДТА 1%

Выбрать

Дипрофол ЭДТА 2%

Выбрать

Инструкция к применению

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 2537

Реєстраційне посвідчення UA/15942/01/01

Дата обновления инструкции. 16.11.2021.

все лекарственные формы:

Дипрофол® ЭДТА 1%

Выбрать

Дипрофол ЭДТА 2%

Выбрать

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.