Янв 25, 2023

«Фармак» жестко отреагировал на решение Верховного суда по «Корвалолу»: «Защита прав продолжится в ЕСПЧ»

Оригинал статьи

Крапка у 20-річній судовій тяганині не поставлена.

Касаційний господарський суд у складі Верховного суду 18 січня цього року скасував рішення Апеляційної палати Мінекономрозвитку про визнання добре відомим позначення «Корвалол Corvalolum» за АТ «Фармак».

У компанії «Фармак» заявили, що це рішення є упередженим і «не базується на об’єктивній оцінці всіх доказів у сукупності».

«Таке рішення має стати сигналом як для українського, так й іноземного бізнесу про те, що судова реформа в Україні не реалізована, а верховенство права не забезпечує захист інтелектуальної власності. Таким чином, кожен може бути позбавлений свого права за рішенням українського суду», — йдеться у повідомленні пресслужби компанії «Фармак».

Таким чином, в компанії відмовились ставити крапку у найдовшому в історії українського судочинства спорі.

«АТ «Фармак» продовжить захист свого права інтелектуальної власності на добре відоме позначення «Корвалол Corvalolum» із застосуванням усіх національних та міжнародних засобів захисту, в тому числі у Європейському суді з прав людини», — наголосили в компанії.

Зазначимо, суперечка між «Фармаком» і «Дарницею» тягнеться від 2005 року, коли була зареєстрована торговельна марка «Корвалол-Дарниця», хоча назва цього лікарського заспокійливого засобу була створена ще у далекому 1960-му на київському заводі імені Ломоносова, а «Фармак» є його правонаступником. Тому, уже за часів незалежності компанія «Фармак» стала єдиною в Україні та країнах СНД випускати «Корвалол».

Назад к Фармак в СМИ

Ещё больше публикаций