Янв 25, 2023

«Работаем, чтобы приближать победу»: в компании «Фармак» подвели итоги 2022 года

Оригинал статьи

Найбільшим фармацевтичним підприємством України незмінно залишається «Фармак». У 2022 році компанія сплатила до держбюджету понад 870 мільйонів гривень у вигляді податків та зборів, до того ж, робила це з випередженням встановлених термінів, щоб підтримувати економіку країни.

Незважаючи на те, що росіяни, будучи в околицях Києва, знищили склади компанії з усією готовою продукцією та первинним пакуванням, «Фармак» вирішив не зупиняти інвестиції у свої українські підприємства.

Яким був 2022 рік для компанії «Фармак»

У 2022 році компанія інвестувала у розвиток власних виробничих потужностей у Києві та Шостці Сумської області понад 725 мільйонів гривень.

Основним інвестиційним проєктом минулого року для підприємства став запуск нової дільниці із випуску ліків у небулах. Такі лікарські препарати особливо важливі для астматиків та алергіків. Загалом, у воєнних умовах з’явилися 16 нових продуктів компанії. Станом на сьогодні у портфелі лідера ринку – понад 460 найменувань лікарських засобів.

Також у 2022 році компанія інвестувала у нові сучасні бомбосховища та систему очищення стічних вод на підприємстві. За це, до слова,«Фармак» визнали найкращим роботодавцем за версією Спілки українських підприємців, а компанія увійшла до низки рейтингів компаній з найкращими КСВ-програмами під час війни.

Farmak презентація (1)

Благодійна робота компанії «Фармак»

Хоча втрати від знищених ворогом складів сягнули 1,5 мільярда гривень, а це більше, ніж чистий прибуток компанії у 2020 році, «Фармак» спрямував потужну фінансову підтримку на потреби армії та населення. Сума благодійної допомоги, наданої компанією у 2022 році, становить 60 мільйонів гривень. Крім того, підприємству вдалося додатково залучити 75 мільйонів гривень благодійної допомоги від своїх іноземних партнерів.

«Безумовно, 2022 рік був нелегким. Я не впевнений, що значна кількість інших країн світу витримала би таке випробування війною і змогла би утримувати економіку та функціонування бізнесів. Усвідомлення того, що на цій війні у кожного свій фронт, дуже об’єднало українців. Наш фармацевтичний фронт – випускати якісні ліки для населення та ЗСУ, надавати робочі місця та сплачувати податки. Тому працюємо, щоб наближати перемогу», – зазначає виконавчий директор компанії «Фармак» Володимир Костюк.

Назад к Фармак в СМИ

Ещё больше публикаций