Рецептурный лекарственный препарат

Фривэй

Действующее вещество: Ипратропия бромид

ПОКАЗАНИЯ К ПРИМЕНЕНИЮ:

  • Раствор для ингаляций Фривэй предназначен для применения в качестве бронхорасширяющего средства при поддерживающей терапии бронхоспазма, при хронических обструктивных заболеваниях легких (ХОЗЛ), включая хронический бронхит и эмфизему легких, а также при бронхиальной астме.

Раствор

Ингаляции

Для взрослых и детей с рождения

Загрузить инструкцию для применения лекарственного средства
Ориентировочная цена в аптеках: ,, грн.
Array ( [539413] => Array ( [0] => 180.20 — 211.10 [1] => https://tsinanaliky.com.ua/ru/catalog/222-frivey ) )
Заказать на:

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 29.05.2019 № 1194

Реєстраційне посвідчення № UA/17450/01/01

ЗМІНИ ВНЕСЕНО

Наказ Міністерства охорони здоров’я України 10.11.2023 № 1946

Дата обновления инструкции. 10.11.2023.

Лекарственные препараты с похожим фармакологическим действием:

все лекарственные формы:

Фривэй

Выбрать

Фривей Комби Небула

Выбрать

Фривэй Комби

Выбрать

Правова угода про отримання інформації

Цей розділ сайту АТ «Фармак» містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання і побічну дію, а також іншу професійну спеціалізовану інформацію, яка призначена виключно для лікарів.

Інформація про лікарські засоби АТ «Фармак» призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських засобів, і не є посібником для самостійної діагностики чи лікування, а також, не може бути використана в якості порад або рекомендацій.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення умов, зазначених в даній угоді підписуєте її, як лікар, АТ «Фармак» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації з цього розділу сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських засобів можливе тільки за призначенням лікаря та після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди, розумію її зміст і підтверджую свою згоду з нею.