ВізілоТОН® комплекс (1)
ВізілоТОН® комплекс (2)
ВізілоТОН® комплекс (3)
ВізілоТОН® комплекс (1)
ВізілоТОН® комплекс (2)
ВізілоТОН® комплекс (3)

Дієтична добавка

ВізілоТОН® комплекс

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Потреба організму у додатковому джерелі омега-3-поліненасичених жирних кислот, антиоксидантів, а також макулярних пігментів (зеаксантин і лютеїн);
 • збереження гостроти зору і забезпеченню нормального функціонування не тільки системи зору, але й серцево-судинної, нервової, імунної, репродуктивної системи й опорно-рухового апарату;
 • захист організму від надмірної кількості вільних радикалів. 

Капсули

Пероральне застосування

Для дорослих з 18 років

Завантажити листок-вкладення до дієтичної добавки
Орієнтовна ціна в аптеках: ,, грн.
Array ( [448294] => Array ( [0] => 277.90 — 371.25 [1] => https://tsinanaliky.com.ua/catalog/298-viziloton-kompleks ) )
Замовити на:

Інструкція до застосування: ВізілоТОН® комплекс

ВізілоТОН® комплекс

Дієтична добавка

М’які желатинові капсули

Назва:

дієтична добавка «ВізілоТОН® комплекс».

Склад:

1 капсула містить: омега-3-жирні кислоти з риб’ячого жиру (35EPA 25DHA EE) – 417 мг (mg), вітамін С (кислота аскорбінова) (кількісний вміст 100 %) – 150 мг (mg), натуральний вітамін Е 67 % (D-альфа-токоферол) – 30 мг (mg), лютеїн 20 % флорагло-зеаксантин – 25 мг (mg), цинку оксид (78 % Zn) – 12,82 мг (mg), зеаксантин 20 % Licored – 5 мг (mg), міді (II) сульфат безводний (40 % Cu) – 2,5 мг (mg);

інші інгредієнти: жовтий бджолиний віск (Е 901), магнію стеарат (Е 470b), соєвий лецитин (Е 322); оболонка: желатин бичачий, гліцерин (Е 422), барвники (заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172)).

Активні інгредієнтиВміст в 1 капсулі
Докозагексаєнова кислота (ДГК)

 

104 мг (mg)
Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК)146 мг (mg)
Вітамін С150 мг (mg)
Вітамін Е20 мг (mg)
Лютеїн5 мг (mg)
Цинк10 мг (mg)
Зеаксантин1 мг (mg)
Мідь1 мг (mg)

Рекомендації до споживання:

капсули ВізілоТОН® комплекс можуть бути рекомендовані до раціону дієтичного харчування як додаткове джерело каротиноїдів, вітамінів і мінералів для створення оптимальних дієтологічних умов, які сприяють збереженню гостроти зору і нормальному функціонуванню системи зору, серцево-судинної, нервової, імунної, репродуктивної системи і опорно-рухового апарату.

НАУКОВО ДОВЕДЕНІ ВЛАСТИВОСТІ ІНГРЕДІЄНТІВ ДІЄТИЧНОЇ ДОБАВКИ ВізілоТОН® комплекс:

Щоб відновлювати потенціал здоров’я, з часом людині потрібні вітаміни та мікроелементи для очей з метою поліпшення зору, а також у цілому для покращення функціонування організму.

ВізілоТОН® комплекс поєднує в собі наступні категорії поживних речовин: каротиноїди (зеаксантин і лютеїн), омега-3-поліненасичені жирні кислоти, вітаміни Е, С і мікроелементи (цинк і мідь), користь яких для організму людини є обґрунтованою в науковій літературі. Нижче наведений більш детальний опис властивостей класів речовин та самих речовин, які входять до складу ВізілоТОН® комплекс.

Антиоксиданти. Антиоксиданти захищають клітини від ушкодження вільними радикалами, які прискорюють старіння і руйнування клітин. Вони сприяють вивільненню вільних радикалів і тим самим забезпечують захист від старіння сітківки і макули. Вільні радикали – це молекули, які утворюються в процесі метаболізму клітин. Надлишок вільних радикалів може мати токсичну дію і викликати пошкодження в структурі ліпідів, білків і ДНК, що призводить до погіршення функцій клітин. В нормальних фізіологічних умовах утворення вільних радикалів пригнічується захисною системою, в якій важливу роль відіграють антиоксиданти. Зі збільшенням віку або у людей, які мають незбалансоване харчування, може виникати дефіцит антиоксидантів. У цьому випадку можна доповнити раціон харчування дієтичною добавкою ВізілоТОН® комплекс.

Вітамін Е – антиоксидант, так званий «вітамін молодості та репродуктивності» захищає мембрани клітин від окисного ушкодження, бере участь у нейтралізації вільних радикалів. Вітамін Е є антигіпоксантом, який здатний стабілізувати мембрану мітохондрій та економити споживання клітинами кисню. Вітамін Е сприяє зміцненню захисних сил організму.

Вітамін С є однією з основних речовин людського раціону, яка необхідна для нормального функціонування кісткової і сполучної тканини. Вітамін С необхідний для відновлення окисленого вітаміну Е (радикал токоферолу). Вітамін С також є антиоксидантом.

Цинк – природний активатор більш ніж 200 ферментів. Цинк сприяє підтримці здорового зору. Він діє як антиоксидант шляхом складних механізмів. Цинк входить до складу багатьох ферментів організму людини і є необхідним для метаболізму вітаміну Е. Цинк також є необхідним для засвоєння організмом вітаміну Е.

Мідь відіграє важливу роль у виведенні вільних радикалів. Мідь також необхідна при прийомі дієтичних добавок, які містять цинк. Мідь міститься в м’ясних субпродуктах, молюсках, сухофруктах.

Каротиноїди лютеїн і зеаксантин є потужними антиоксидантами. Каротиноїди – це пігменти жовто-гарячого кольору, що містяться в плодах і овочах, особливо в темно-зелених листових овочах, наприклад, шпинаті. Лютеїн і зеаксантин є ключовими елементами системи захисту очей від пошкоджень в результаті окислювальних процесів. Високий рівень лютеїну і зеаксантину знаходиться в макулі, це частина ока, що відповідає за центральний зір і гостроту зору. Разом лютеїн і зеаксантин утворюють макулярний пігмент. Каротиноїди відповідають за дві важливі функції ока: 1) блакитний світлофільтр, подібно внутрішнім сонячним окулярам, захищає очі від негативного впливу синьої частини спектру світла; 2) є потужними антиоксидантами. Будь-яке яскраве світло, а особливо випромінювання комп’ютера або телевізора, руйнівно діють на центральну область сітківки ока. Якщо ця частина сітківки не захищена лютеїном, з часом таке навантаження викликає різні патології в роботі органу зору. Зеаксантин в організмі накопичується в сироватці крові та в сітківці ока і має великий вплив на правильне функціонування органу зору. Макула складається з нервових клітин, відповідальних за формування зображення в оці, тому зеаксантин впливає на гостроту зору, поглинаючи шкідливе ультрафіолетове випромінювання, захищає очі від фотохімічного пошкодження. Зеаксантин доповнює і підсилює дію лютеїну. Взаємодіючи з лютеїном як антиоксидант і нейтралізуючи вільні радикали в сітківці ока, зеаксантин тим самим запобігає пошкодженню кришталика ока.

Лютеїн:

 • захищає сітківку ока від агресивного ультрафіолетового випромінювання;
 • має антиоксидантні властивості і зменшує пошкодження тканин ока вільними радикалами;
 • покращує гостроту зору і запобігає виникненню так званої «курячої сліпоти»;
 • допомагає тканинам ока переносити кисневу недостатність;
 • зміцнює кровоносні судини ока;
 • знижує негативні наслідки професійної втоми очей.

Зеаксантин:

 • знімає симптоми втоми очей;
 • сприяє поліпшенню зору;
 • покращує здатність бачити в темряві;
 • обволікає тонкі капіляри сітківки;
 • захищає жовту пляму (макулу) ока від деградації.

Омега-3-незамінні жирні кислоти: кислота докозагексаєнова (ДГК) і ейкозапентаєнова кислота (ЕПК). ДГК та ЕПК – поліненасичені жирні кислоти, які відносяться до омега-3- жирних кислот. Омега-3-кислоти – це незамінні жирні кислоти, що повинні надходити з їжею або дієтичними добавками у випадку незбалансованої дієти. Омега-3-кислоти впливають на процеси прискорення метаболізму та сприяють підтриманню гомеостазу організму.

ДГК знаходиться в дуже високих концентраціях у мембранах клітин сітківки, відповідно, вона необхідна для нормального розвитку і функціонування очей.

Сіра речовина мозку містить у собі більше 90 % ДГК від усіх поліненасичених жирних кислот. Виснаження ДГК в мозку може призвести до дефіциту пам’яті, зниження когнітивних функцій та здатності до навчання.

ДГК також у високих концентраціях знаходиться в сперматозоїдах, що робить їх більш функціонально активними.

Споживання 400-500 мг/добу (mg/d) ЕПК+ДГК призводить до зниження ризиків серцево-судинних захворювань.

Активні речовини ВізілоТОН® комплекс допомагають подолати дефіцит поживних мікроелементів, який може бути пов’язаний з віковими змінами чи викликаний незбалансованим харчуванням (недостатній вміст у раціоні фруктів, овочів і риби). Незбалансоване харчування є одним із факторів розвитку вікових захворювань очей, наприклад вікової макулярної дегенерації.

Тривале вживання вітамінів та мікроелементів, які входять до складу ВізілоТОН® комплекс зменшує ризик розвитку дегенеративних змін у сітківці.

Узагальнюючи вищевказане, ВізілоТОН® комплекс може застосовуватись в якості дієтичної добавки до раціону харчування, а саме:

 • при втомі очей внаслідок тривалого читання, роботи з персональним комп’ютером, носіння контактних лінз, тривалого керування автотранспортом, впливу яскравого освітлення;
 • під час періоду відновлення після офтальмологічних операцій;
 • при порушеннях адаптації зору до умов недостатнього освітлення;
 • у випадках наростання вікових змін сітківки, катаракти, діабетичної ретинопатії тощо;
 • при прогресуванні вікової дегенерації макули;
 • під час планування майбутньої вагітності;
 • при ускладненнях вагітності за потребою, визначеною лікарем;
 • для покращення загального стану шкіри, волосся та нігтів;
 • для запобігання старінню шкіри (призупиняє процеси старіння, сприяє розгладженню мімічних зморшок, збільшує пружність шкіри та її еластичність через покращення кровообігу);
 • для запобігання випадіння волосся;
 • при проблемах чоловічої фертильності, для нормалізації рухливості сперматозоїдів.

Застереження до споживання:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, вагітним та жінкам, які годують груддю. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям молодшим за 6 років. При споживанні дієтичної добавки ВізілоТОН® комплекс в окремих випадках можливий розвиток порушення з боку травного тракту. Як правило, такі порушення швидко минають, проявляються відрижкою рибним смаком і слабко-вираженою нудотою.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову кількість.

Не споживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Спосіб споживання та рекомендована добова кількість:

дорослим та дітям від 6 років приймати по 1 капсулі на добу разом із їжею.

Максимальна добова кількість споживання – 1 капсула.

Тривалість споживання:

до 12 тижнів. Подальше споживання та можливість повтору узгоджувати з лікарем.

Форма випуску:

по 15 капсул у блістері, по 2 блістери у пачці.

Номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.

Мінімальний термін придатності: краще спожити до кінця дати, зазначеної на упаковці, термін придатності – 3 роки з дати виготовлення.

Умови зберігання: зберігати в сухому прохолодному місці при температурі 15-25 °С, в недоступному для дітей місці.

Виробник:

Х.С. КЛОВЕР ПРОДУКТОС І СЕРВІСІОС СЛ, С/Аліканте 8-10 28500 Арганда-дель-Рей, Мадрид, Іспанія для АТ «Фармак», Україна.

Найменування та місцезнаходження оператора ринку (прийняття претензій від споживачів):

АТ «Фармак», Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 63.

Тел.: +38 (044) 239 19 40.

www.farmak.ua

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Дата оновлення інструкції. 10.04.2023.