1. Повідомити про інцидент

  Дана система дозволяє конфіденційно повідомити про порушення чи можливі порушення та інциденти, зокрема порушення трудового законодавства, інформацію про корупційні правопорушення, порушення в галузі охорони праці та навколишнього середовища, розголошення конфіденційної інформації, розкрадання або використання майна компанії в особистих цілях, домагання (сексуальні домагання), дискримінацію (за будь-якою ознакою), насильство на робочому місці, вживання на робочих місцях алкоголю, наркотиків або психотропних речовин тощо.

  У АТ «Фармак» ми заохочуємо відкритий діалог зі співробітниками та діловими партнерами щодо порушень/можливих порушень наших політик і процедур, а також будь-яких чинних нормативно-правових актів. На даній сторінці ви можете зробити повідомлення онлайн або зателефонувати на гарячу лінію довіри «Trust line». Ми гарантуємо, що всі звернення будуть розглядатися конфіденційно. Жоден з телефонних дзвінків не відстежується. Нами буде здійснено всі можливі заходи захисту співробітників та/або ділових партнерів, які будуть здійснювати повідомлення про порушення.

  2. Опишіть інцидент

  Вкажіть подробиці інциденту

  По можливості, вкажіть час, дату, місце та причетних осіб.

  65,536 залишилося символів

  Вкажіть місце інциденту

  Вкажіть відділ або підрозділ, в якому виникла проблема або співробітники якого несуть відповідальність за цю проблему

  100 залишилося символів

  100 залишилося символів

  100 залишилося символів

  100 залишилося символів

  100 залишилося символів

  100 залишилося символів

  100 залишилося символів

  Вкажіть, коли виникла проблема

  Фотографії або файли

  Якщо у Вас є в наявності будь-які документи чи фотографії, що стосуються звернення, надішліть їх нам в електронному форматі.

  Аби додати файл, перетягніть його сюди

  Учасники інциденту

  Вкажіть хто брав участь в інциденті (або має інформацію про інцидент)

  Ваше відношення до компанії*

  Розкажіть нам про себе